Her Kadının Giysi Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Her Kadının Giysi Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Her kadının giysi dolabında olması gereken bu 5 parça sizinde dolabınızda var mı? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Bazı parçalar vardır ki her kadının giysi dolabında kesinlikle olmalıdır. Peki bu parçalar neler? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi. Bakalım sizin dolabınızda var mı? 

Her Kadının Giysi Dolabında Olması Gereken Parçalar 

Siyah Tişört 

Kimi zaman tunik kadar uzun kimi zamanda büstiyer gibi vücuda yapışan bir siyah tişört her kadının dolabından en az bir tane olmalı. Zayıf göstermesi ile bilinen siyah kadınları evde bile şık gösterecektir. Bir kadının vazgeçilmezi olan siyah tişört hem terlikle hem de bir botla birlikte son derece kolay kombinlenebilir. Kadınların kurtarıcısı olan siyah tişörtten sizde kaç tane var?

kadın

Beyaz Sneaker 

Etekle, kotla, şortla, kumaş pantolonla, tulumla ya da siz ne ile isterseniz. Kombinlenmesi son derece kolay olan beyaz sneakerlar iki sezondur neredeyse her mağaza da var. Hem spor hem spor-şık kombinlerde kullanılan bu sneaker çeşidinin sade olması son yıllarda görülmeyen detaylardan. Kadınların sıklıkla tercih ettiği modelleriden bazıları botunlu olan sneaerlar.

kadın

Güneş Gözlüğü 

Gold ya da bronz bir detayla birlikte siyah bir güneş gözlüğü. Kadınları her zaman gizemli kılan güneş gözlüğü her kadında en az bir tane olması gereken parçalardan biri. Sabah koşuya giderken ya da öğle aranızda yemeğe çıkarken. Hem sağlığınız hem de şık görünmeniz için güneş gözlüğü son derece önemli bir aksesuar. 

kadın

Mavi Kot 

Kadınların kuşkusuz her gün giydiği bir diğer parça da kot pantolon. 90l'lı yıllardan bu yana popülerliğini hiç kaybetmeyen kot pantolon her sezon farklı bir şekilde önümüze çıksa da her sezon göz dolduruyor. Düşük bel, yüksel bel, düz kesim, slim kesim, dar kesim, kesik paça, kıvrılmış paça, bol paça, … Peki sizin en sevdiğiniz kot stili hangisi? Bizimle paylaşın :) 

kadın

Stiletto 

Her kadının dolabında en az bir tane stilettosu olmalıdır. Özel bir akşam yemeği, bir iş toplantısı ya da bir organizasyon. Gideceğiniz yerin en şık kadını olmanız için kesinlikle bir stilettoya ihtiyacınız var. Kimi zaman rahat olmadığı konuşulan stilettolar için bir hatırlatma yapmakta yarar var. Hanımlar unutmayın ki rahatlık ile şıklık ters orantılıdır. :)

kadın

Muammer Ketenci İle Söyleşi

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji