Hayatları Boyunca Bu Günü Beklediler

2 dakika okuma süresi

Hayatları Boyunca Bu Günü Beklediler

Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir'in`Ephemera' koleksiyonu Açılış Gala Defilesi'yle başladı. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

IF Wedding Fashion İzmir 7'nci Gelinlik- Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir'in `Ephemera' koleksiyonu Açılış Gala Defilesi'yle başladı. Koleksiyon, Yunan mitolojisindeki yalnızca bir günlük ömre sahip canlıların hikayesinden ilham alarak kişilerin hayatı boyunca beklediği 'bir gün'e ithafen hazırlamış.

Eski Yunan mitolojisindeki yalnızca bir günlük ömre sahip canlıların hikayesinden ilham alarak kişilerin hayatı boyunca beklediği 'bir gün'e ithafen hazırladığı koleksiyonunda, kendine has yorumuyla romantik detayları, post modern çizgileri ve pastel tonları biraraya getirerek ömre bedel `bir gün'ün kapılarını arayan tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir'in defilesi izleyenlerden tam not aldı.

ÜNLÜ MANKENLER YÜRÜDÜ

Demir'in 5'i gelinlik olmak üzere 25 parçadan oluşan ve koreografisi Akif Örük tarafından hazırlanan `Ephemera' defilesinde Ebru Öztürk, Özge Ulusoy, Çağla Şikel, Beril Kayar, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Selda Car ve Ece Begüm Yücetan ile birlikte Rönesans Ajans'ın mankenleri Çağla Doğanbaş Yeşil, Gözde Şensaz, Gizem Bölük, İrem Başeğmez, Sinem Özgenoğlu ve Gizem Koçak görev aldı. İZFAŞ Sanat Danışmanı Kıvılcım Erdem'in muhteşem sunumuyla gerçekleşen defilenin bitiminde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Tuvana Büyükçınar Demir'e teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti. Türk Gelinlik Sektörünün kalbinin attığı İzmir'de gerçekleşen, fuarcılık sektörünün öncü kuruluşu İZFAŞ tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın katkılarıyla, İzmir Büyükşehir Belediyesi,Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği desteğiyle 13-16 Şubat gerçekleştirilen fuarda 187 katılımcı yer alacak. (DHA)

YENİ MODELLER BEĞENİLDİ

ODRELLA gelinlik firması, yeni ürünlerini IF WEDDING FASHION- İzmir

7. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapsamında, mankenlerin podyuma çıktığı bir defile ile tanıttı. Firma farklı tasarımlarını podyumda müşterilerine gösterdi. 2013 yılının tasarımlarını ünlü mankenler Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Çağla Şikel,Alora Kral ile Uğurhan Akdeniz Ajans modelleri sundu. Yarım saat süren defilede 50'den fazla gelinlik sergilendi. Yeni modeller beğenildi.

yeni-modelleri-unlu-mankenler-tanitti_1697_dhaphoto4 yeni-modelleri-unlu-mankenler-tanitti_1697_dhaphoto2 yeni-modelleri-unlu-mankenler-tanitti_1697_dhaphoto5 yeni-modelleri-unlu-mankenler-tanitti_1697_dhaphoto3 yeni-modelleri-unlu-mankenler-tanitti_1697_dhaphoto1 ephemera-koleksiyonu-tam-not-aldi_9914_dhaphoto3 ephemera-koleksiyonu-tam-not-aldi_9914_dhaphoto4 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı