Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Temizlik Tüyosu

1 dakika okuma süresi

Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Temizlik Tüyosu

Çalışan bir kadınsanız evinizi her an temiz tutmak zor olsa da sizler için derlediğimiz 5 temizlik tüyosuyla hayatınız kolaylaşacak!

Günümüz çalışma hayatında kabul ediyoruz ki ev işleriyle uğraşmak biraz zahmetli bir iş. Mutfaktan tutunda banyoya kadar şöyle bir elden geçireyim deseniz 1 gününüzü alır belki de ertesi güne de iş kalır :)

Durum böyle olunca evinizdeki dağınıklığı giderecek, daha düzenli bir yaşam alanı için hayatınızı kolaylaştıracak temizlik tüyolarını paylaşmak farz oldu.. :)

Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Temizlik Tüyosu

Buzdolabı İçin Temizlik Tüyosu

Kalan yemeklerinizi buzdolabına ağzını kapatmadan koyuyorsanız muhtemelen oluşan kokuya da tanıklık ediyorsunuz. Buzdolabınızın içini yemek kokularından arındırmak için bir çay tabağına kahve telvesi koyup buzdolabınıza yerleştirin. Kokunun zamanla gittiğini göreceksiniz!

İnatçı Lekeler İçin Temizlik Tüyosu

Mutfağınızdaki inatçı lekelerden bıktıysanız çözümü basit hanımlar: Sirke! Tencere, çaydanlık gibi ürünlerinizde inatçı lekelerden kurtulmak için sıcak su ve sirkeyle temizlemeyi deneyin. Sonuçtan oldukça memnun kalacaksınız!

Halı Kokuları İçin Temizlik Tüyosu

Halılarınızda zamanla oluşan kokulardan rahatsız olmaya başladıysanız karbonat mucizesine ne dersiniz? Karbonatı halınıza döküp 1 saat sonra halınızı süpürün. Kokudan eser kalmayacak hanımlar!

Çöp Kutuları İçin Temizlik Tüyosu

Çöp kutuları kullanmaya başladıktan bir süre sonra çöp kutularınız koku oluşturmaya başlar. Çözümü basit! Buzluğunuzun gözlerine limon kabuğu yerleştirip su ile dondurun. Daha sonra çöp kutunuzun içine küpleri atın ve erimesini bekleyin. Yıkadıktan sonra kokudan eser kalmadığını göreceksiniz.

Mutfak Tezgahı İçin Temizlik Tüyosu

Mutfak tezgahınızda oluşan kirler için kağıt havlu kullanın. Kağıt havluya biraz deterjan dökün ve mutfak tezgahınızı güzelce silin. Mutfak bezinizi sürekli yıkamak yerine daha pratik şekilde temizliğini yapabilirsiniz.

Sizin eklemek istediğiniz temizlik tüyoları var mı?

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html