Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

2 dakika okuma süresi

Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla gardırobunuzda bazı kıyafetleri tarihe karıştıracak birbirinden tarz modeller sizleri bekliyor!

Erkek modasında listenin başını çeken Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’yla özgüvenli, saygın ve enerjik hissedeceğin yeni model trendler sunuyor. Bir erkek olarak şık ve duruşum düzgün olmalı diyorsanız bu modeller tam size göre beyler!

Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nda sizleri metropol yaşamının hızına ayak uydururken kendinden emin ve mütevazı duruşunu bozmayan, şehirli ve elegan bir Hatemoğlu erkeği bekliyor.

Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu’nda neler var Daha İyi Yaşam ayrıcalığıyla gelin birlikte bakalım..

Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu

Bu modeller gerçekten erkekleri etkisi altına alabilir cinsten..

Retro Sportif

Sokak modasının günümüzde spor giyimi etkisi altına aldığını bilmeyen yok sanırım. Yeni sezon Retro sportif modellerle karizmatik kombinler oluşturmanız an meselesi.

Ekose

Erkek gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biri olan ekose blazer’ı Hatemoğlu 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla bir başka bulacaksınız haberiniz olsun. Bu sezon ekose trikolardan tişörtlere, pantolonlardan bomber ceketlere her yerde olacak.

Nötr Tonlar

Tek giyinme anlayışını modern çizgilerle buluşturup 2017 koleksiyonuna dahil eden Hatemoğlu, erkeklerle cesursa sergileyebileceği modeller sunuyor.

Bol Pantolon

Son yıllarda kendine yer bulan bol pantolan stil sahibi erkeklerin gardıroplarında yer bulacak. Rahat giyinmeyi sevenlerin bir numaralı modeli olacak.

Dikey Çizgiler

Dikey çizgili modeller için oldukça elverişli bir sezon. İster mevsimlik ister kalın ya da hiç fark etmez takım elbisenizi altına giyeceğiniz dikey çizgili bir tşört tarzınızı yeniden çizecek.

İncelikli Sportif

Takım elbise giymenin ağırlığından bir an olsun kurtulmak isteyenler için de bu sezon yapılacak en iyi kombin önerisi diyebiliriz.

Desenli Tişörtler

İster tek başına ister takım elbiseyle farkınızı ortaya koyacak modellerle Hatemoğlu erkek giyimde. Hafta sonu eğlencelerinizde renkli dokunuş katacak.

İhtişamlı Görünmek İçin Ne Yapmalı?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html