Harika Evliliğin Sırrı

1 dakika okuma süresi

Harika Evliliğin Sırrı

Harika evliliğin sırrını biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam sizler için harika evliliklerin sırrını açıkladı!

Herkes evlenebilir ancak herkes anlaşacak bir diye bir kural yok. Evliliğin düzgün yürüyebilmesi için bir takım evlilik sırlarının bilincinde olmaları gerekir. Evli çiftlerin en büyük sorunlarının başında ekonomi geliyor. Aslında para konusunda uzlaşıldığında tüm sorunlar çözülmüş olur. Geliriniz çok olabilir ya da az olabilir, Doğru bir karar veremediğiniz sürece eşinizle anlamayabilirsiniz. Ancak para konusunda eşitlikten yana bir tavır sergilediğinizde bu konuları daha hafif atlatabilirsiniz.

Harika Evliliğin Sırrı

Kazanç:

İş hayatınız boyunca ne kadar para kazanmayı planlıyorsunuz? Kazandığınız parayla nelere sahip olmak istiyorsunuz? Ya da istediğiniz parayı kazanamazsanız bu sizi ne kadar etkiler? Eşiniz istediğiniz parayı kazanamazsa mutsuz mu olursunuz? Tüm bu soruların cevabını bulmaya çalıştığınızda harika evliliğin sırrını yakalamış olursunuz.

Tasarruf:

Tasarruf konusunda eşinizle ortak düşünceleriz nedir? Eşinizle uzun vadede ortak hedefleriniz var mı? Daha fazla tasarruf etmek için neler yapmanız gerekiyor? İşte tüm bu sorular cevabı sizi tatmin ettiğinde evliliğinizi daha huzurlu hale getirmiş olursunuz.

Önceki Evlilikle İlgili Konular:

Önceki evliliğinizle ilgili konuları konuşup uzlaşma yoluna gitmelisiniz. Hele ki ortada bir çocuk varsa ve bu çocuğun parasal bakımının kime ait olacağı konusunda yeni eşinizle uzlaşırsanız evliliğiniz yolunda gider.

Dertler:  

Parasal konularla nasıl başa çıkacağınızı düşünüyorsunuz? Biriniz çalışamayacak durumdaysa ve siz çalışmak durumundaysanız bakış açınız ne olurdu? Bunların cevabı evliliğinizin temelini oluşturur aslında.

Aile Geçmişi:

Eşinizin sizin hayatınızdan daha fakir bir aile yaşantısı olması evliliğinizi ne derece etkilerdi? Eğer iki aile arasına bakıldığında çok uçurum varsa bunların değerlendirilmesi ve beklentilerin belirlenmesi gerekir.

En Çok Okunan: Sorunsuz Evlilik İçin 5 Adımda Doğru Eş Seçimi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html