Happn'dan Kadınlar Günü Araştırması

1 dakika okuma süresi

Happn'dan Kadınlar Günü Araştırması

Hanımlar bizden duymuş olmayın ama Happn’ın Kadınlar Günü için yapmış olduğu araştırmaya göre Türk kadınları dünyanın en konuşanıymış! :)

Aman diyelim hanımlar bu yazıyı erkekler duymasın! Artık dillerinden kurtulamayız bizden demesi. Zaten çok konuşuyoruz diye sürekli duyumlar alıyorduk birde üstüne araştırmayla kanıtlanmış iyi mi :)

Tanışma uygulaması Happn sırf biz kadınlar gıcık olalım diye bir de Kadınlar Günü’ne özel araştırma yapmış. Araştırmaya göre bakalım neler çıkmış..

Happn'dan Kadınlar Günü Araştırması

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yapılan araştırma sonucuna göre en çok Charm alanlan listesine göre;

-En çekici kadınlar Türk kadınları. Diğerleri ise şöyle; Hintliler, Arjantinliler, Fransızlar, Norveçliler, Singapur, Avustralya, İngiltere, Danimarka, İsveç, İtalya, Kanada, ABD, Brezilya ve İspanya.

-Türk kadınları aynı zamanda 4. sırayla cesaretli. Liste sırasıyla şöyle; Hintli, Brezilyalı ve Arjantinli, İspanyollar, İtalyanlar, Kanadalılar, Fransa, Singapur ve ABD.

-Türk kadınları bu araştırmaya göre en çok konuşanlardan. Bu listeyi takip edenler; Hintli, Arjantinli, İspanyollar, Brezilyalılar, İtalyanlar, Fransızlar, İsveçliler, Kanadalı, Avustralya, Norveç, İngiltere, İsveç, ABD ve Danimarka.

Türk kadınlarının Türk erkekleri hariç beğendikleri ülke erkekleri; Amerikalılar (%53), İngilizler (%10), İtalyanlar (%7), Ruslar (%5) ve Hollandalılar (%5).

Sonuçlar bayağı ilginç değil mi? Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Lazer Epilasyon Tercihinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html