Hangi Burç Nasıl Özür Diler?

3 dakika okuma süresi

Hangi Burç Nasıl Özür Diler?

Burçların birbirinden farklı özellikleri olduğu gibi özür dileme şekilleri de birbirinden farklı. İşte burçlara göre özür dileme şekilleri...

Sevgilinizle mi tartıştınız? Peki onun nasıl özür dileyeceğini öğrenmek ister misiniz? Herkes kendi burcunun özelliklerini az da olsa taşır ve beklediğiniz özür nasıl bir şekilde gelecek öğrenmek isterseniz, bu yazımız tam size göre! Daha İyi Yaşam olarak sizler için, "Hangi Burç Nasıl Özür Diler?" derledik.. Bakalım siz özrünüzü nasıl alacaksınız? He bir de bu aramızda kalsın, özür dilediği zaman hiç bilmiyormuş gibi yapıyoruz :)

Koç Burcu

Bir kere bütün Koçlar dünya şekeri olduklarına inanırlar. Özür dilemelerini gerektirecek bir şey yaptıklarını yada söylediklerini hiç düşünmezler. O yüzden dizlerinin üstüne çökmek yerine basitçe "özür dilerim" derler. Bundan ne azı ne fazlası... Çünkü koç burçları yapısal olarak biraz rahattırlar ve özür dilemek yerine hiçbirşey yokmuş gibi de yapabilirler.

Boğa Burcu

Hata yaptıklarında insanların yüzüne bakmaya çok çekinirler. Hem zaten olan olmuştur. O yüzden Boğaların özür dilemedikleri için kaybettikleri çok arkadaşları vardır.

İkizler Burcu

İkizler her ne yapmış olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bir araştırırsanız mutlaka haklı çıkacaklardır. Haklı olduklarını düşünmüyorsanız demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz demektir.

Yengeç Burcu

Bir Yengecin özür dilemesini bekliyosanız buna pişman olursunuz. Her konuyu mutlaka kendi taraflarına çevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burç daha yoktur. Sonunda bir bakmışsınız yalvar yakar olan sizsiniz.

Aslan Burcu

Aslan hatasını telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapar. Size çiçekler alır, evinizin karşısındaki duvara kocaman harflerle "BENİ AFFET" yazar, ayaklarınıza kapanıp yalvarır. Sonunda affettiğiniz zaman kıs kıs gülmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşı koymak ne mümkün.

hangi burç nasıl özür diler

Başak Burcu

Başak hata yaptığı zaman özür dilemekten çekinmez ama bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar. Herkesi kendileri gibi sandıkları için böyledirler. Onlara göre iş işten geçmiş olsa bile sonuçta özür dilemiş midir, dilemiştir.

Terazi Burcu

Hata yaptıkları zaman itiraf etmekten çekinmezler. O kadar içtendirlerki zaten özür dilerim demelerine fırsat kalmadan siz affettiğinizi söylemiş olursunuz.

Akrep Burcu

Özür dilemenin bir formalite olduğuna inanırlar. O yüzden bir telefon açmak ya da karşınıza alıp konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla özür dileyen insanların çoğu bu burçtandır.

Yay Burcu

Yayların kitabında pişmanlık, özür gibi şeyler yazmaz. Hatasız kul olmaz şarkısı onların hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bir şey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar, çifte standart yapmazlar yani.

Oğlak Burcu

Oğlak burcundan basit bir "özür dilerim" le kurtulamazsınız. Uzun bir açıklama beklerler. Yedi sayfalık bir savunma yazıp da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

Kova Burcu

Kova burçları dünya tatlısı insanlardır. Hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bir şeyler düşünürler. Genelde de başarırlar. Sanırım en tatlı burç bu! Ne dert var, ne de tasa!

Balık Burcu

Balık burçları kolay kolay özür dilemezler çünkü onlara göre herkesin olaylara bakış açısı farklıdır. Bir Balık ve özür dilemek ? Şansınızı fazla zorlamayın.

Ee sizin beklediğiniz özür de böyle miydi? Ya da siz burcunuza göre özür dilenicek birşey olduğunda nasıl özür dilerseniz? Ya da diler misiniz?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 5
  emoji
 • 4
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 3
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html