Hangi burç nasıl aşk acısı çeker

2 dakika okuma süresi

Hangi burç nasıl aşk acısı çeker

Hangi burç nasıl aşk acısı çeker diye merak ediyorsanız Daha İyi Yaşam içeriğimize göz atın!

Her burcun ayrılığa olan tepkileri ayrı. Bakalım hangi burç aşk acısıyla nasıl bir tepki veriyor birlikte göz atalım:

Hangi burç nasıl aşk acısı çeker

KOÇ

Eğer bir Koç terk edildiyse en kısa sürede bir başkasını bulur. İlişkiye siz son verirseniz de en tatlı halini alır. Avlanmayı seven Koç burçları sizi yeniden kazanıp kazanmayacağını görmeyi ister. Koç burçları için ilişki bitmişse bitmiştir geçmişe takılı kalmaz.

BOĞA 

Boğa burçları öyle kolay kolay vazgeçmez ve elinde tutmak için türlü yollar dener. Ancak ilişkiyi bitiren siz olursanız asla birleşme söz konusu olmaz. O nedenle sakın ola ki birleşme umudu vermeyin. Ayrılık sonra dost kalınamayacak bir burç varsa o da Boğa’dır.

İKİZLER

İkizler burcunu aşk acısında değerlendirdiğimizde terk edildikten sonra hayatına devam eder ancak arada gelgitler yaşar. Dost kalmayı isteyip size tavır yapabilir. Aynı zamanda ayrılık sonrası kendisini hızla toparlayan en güçlü burçlar arasında.

aşk

YENGEÇ 

Çok seven bir yengeç aşk acısına düştüğünü asla kabullenemez. Sürekli gözyaşı döker ve fotoğrafınıza bakar. Eski anılarınızı gözden geçirir ve sessiz telefonlarla sizi aramaya başlayabilir. Ancak bir süre sonra durumu idrak eder.

ASLAN

Aşk acısı çeken Aslan burçları bir süre bunalıma girer sonrasında ise başka birini bulur. Aşk acısını biraz yoğun yaşar ve acı çekiyormuş gibi davranmaz. Güçlü egosu nedeniyle koruması gereken bir egosu olduğunu unutmaz ve yoluna devam eder.

BAŞAK

Başak burçları aşk acısı çekmeden öce ilişkisinde nelerin yanlış gittiğini görmeye çalışır. Ayrılık acısı çekmeye başladığında kendisini çok kötü hisseder ancak sonrasında soğukkanlı davranır.

aşk

TERAZİ 

Ortada terk edilmiş bir Terazi burcu varsa bir hafta ağlar ve sürekli somurtur. Sonra hayatına yeniden başladığını her şeyi unuttuğunu herkese duyurmaya başlar.

AKREP 

Eğer bir Akrep’ten ayrılmak istiyorsanız bu ilişkinin bitmesine onun neden olduğunu söylemeniz gerekir. İlişkiden yavaş yavaş uzaklaşın ki antikam almayı tercih etmesin.

YAY

Yay burçları içi aşk acısı öyle uzun sürmez. Bir süre üzülür sonrasında ise başka birini bulur. Olan olmuştur ağlamanın ve üzülmenin bir anlamı yoktur.

aşk

OĞLAK

Oğlak burçları aşk acısı çekmeden önce her şey yolundaymış gibi görünebilir. Çok üzülse bile size duygusal yanını göstermez. Ayrılığa mantık açısından bakan Oğlak burçlarının düzelmesi biraz zaman alır.

KOVA

Kova’nın haftalarca aşk acısı çekeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çevresinde onu aşk acısı duygusundan çıkaracak bir sürü dostu bulunur.

BALIK 

Balık bildiğimiz üzere duygusal bir burç. Aşk acısı karşısında haftalarca ağlayabilir ve ayrıntıları öğrenmeyi ister.

En Çok Okunan: Burçlara Göre Bayram Tatili Önerileri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html