Hamilelik Lekeleri İçin Krem Önerileri

1 dakika okuma süresi

Hamilelik Lekeleri İçin Krem Önerileri

Hamilelik sonrası çoğu kadında oluşan hamilelik lekelerine karşı krem önerilerini bilmek ve önlem almak istiyorsanız bu yazı tam size göre.

Hamilelik süreci sonrasında hamilelik lekeleri sorun olmaktan çıksın hanımlar! Sizler için Kadınlar Kulübü’nde birebir önerilmiş olan hamilelik lekelerine iyi gelen krem deneyimlerini paylaşacağız.

Hamilelik lekeleri diğer adıyla doğum lekeleri genellikle yüz çevresinde ve karın çevresinde yaygın olarak ortaya çıkar. Kahverengi olan bu lekeler çok belirginleştiğinde kişiyi rahatsız eder. Hatta zamanında tedavi edilmezse kalıcı olabiliyor.

Bizde bunları düşündük hamilelik sonrası annelerin bunları düşünmemesi için çözüm önerileri sunmaya karar verdik. Bakalım Kadınlar Kulübü forum sayfasında konuşulan hamilelik lekeleri için krem önerileri neler..

Hamilelik lekeleri için krem önerileri

-Arkadaşım benimde hamilelikte yüzümde çok çirkin görünen lekeler olmuştu.Bepanthen Merhem kullandım 1 hafta sürmeden geçti. Hamilelik süresince ve doğumdan sonrada hep kullandım. Doğum yaptım ve yüzümün hiç bir yerinde leke yok. Eczanelerde bulabilirsiniz ve fiyatı sadece 3,5 TL tüpte satılıyor şiddetle tavsiye ediyorum.. Yalnız Bepanthen Merhem, Bepanthen Krem olanı da var o değil.

- Hamilelik lekelerine karşı Elicina kullanın, orijinal çözüm. En fazla 1 ay kullan bebek gibi kalacak. Yüzünün son haline inanamayacaksın benden söylemesi.

- Benimde hamilelik lekeleri göz çevremde oluşmaya başlamıştı. Kuzenim krem almak yerine herhangi bir güneş kremi ya da losyonu kullanmamı tavsiye etti. Çıkmaya başlayan lekeler 1 ay içinde yok oldu. Bunu kullanmak için güneşten korunmak ya da dışarı çıkarken kullanmak gerekmiyor. Her gün yüzünüze sürün evde. İnanın faydasını göreceksiniz. Ben NIVEA'nın kremini aldım ama fark etmez bütün güneş kremleri etkili olacağına eminim.

Çok doğum yapan kadınlarda ne gibi vajinal sorunlar olabilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 5
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 12
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html