Hacimli Saçlar İçin 5 Adım

1 dakika okuma süresi

Hacimli Saçlar İçin 5 Adım

Hacimli Saçlar İçin 5 Adımı Öğrenmek İster Misiniz? Sırları Daha İyi Yaşam'da!

Hangimiz sönük,kuru ve cansız saçlar yerine parlak,canlı ve hacimli saçları tercih etmeyiz ki? Biz kadınlar için saçlarımız çok kıymetli. Gereken her türlü bakımı da hiç düşünmeden yaparız! Daha İyi Yaşam sizler için hacimli saçların sırrı başlığı altında önemli püf noktaları ele alıyor!

hacimli-saclar-icin-5-adim

Hacimli saçların sırrı sır olarak kalmasın! dedik ve 5 maddede hacimli saçlara kavuşmanın tüyolarını yazdık;

 1. Saçlarınızı sürekli aynı yöne taramayın. Örneğin X Hanım saçlarını sürekli ortadan ayırıyormuş. Bu durum saçlarının düzleşmesine ve basık görünmesine sebep oluyor! Hacimli saçlar için saçlarınızın ayrım noktasını değiştirin.
 2. Temiz saçlar daha hacimli görünüyor... Yağlanmış saçlar sönük ve cansız dururken saç temizliğinize özen göstermeniz saçlarınızın daha hacimli bir görünüm almasını sağlar. Ayrıca duş yaparken de önce krem ardından şampuan kullanmanız hacimli saçların sırrı listesinde önemli bir yere sahip! Biliyor muydunuz? :)
 3. Saç kesiminiz de saçlarınızın formunu doğrudan etkiliyor! Eğer kalın telli saçlara sahipseniz şanslısınız :) Çünkü ister istemez daha formda ve hacimli görünüyorlar. Eğer ince telli saçlara sahipseniz; saçlarınızın sönük durması yüksek ihtimal! Ancak çözümsüz değil... Jöle,köpük ya da saç bakım kremleri ve ya da saç tipinize göre bir kesimle saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.
 4. Hindistan cevizi yağı ya da palmiye yağı ile yapılan bakımda hacimli saçların vazgeçilmezleri arasında...
 5. Saçlarınız sık sık yağlanıyor ise kuru şampuan kullanarak yağlı görünümden arınabilir,hacimli ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

hacimli2

Daha İyi Yaşam okuyucuları olarak artık siz de hacimli saçların sırrı hakkında bilgi sahibisiniz! Hemen uygulamaya ne dersiniz? :)

Saç Uzmanı Metin Bahçecik günlük saç bakım tüyolarını anlattı;

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html