Günümüzün En İyi Giyinen Ünlüleri

1 dakika okuma süresi

Günümüzün En İyi Giyinen Ünlüleri

Günümüzün en iyi giyinen ünlülerini Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Günümüzün En İyi Giyinen Ünlüleri

Günün en iyi giyinen ünlülerinin arasında Yasemin Özilhan var, kariyerinin en üst seviyesindeyken aile kurmayı tercih eden Özilhan son yıllarda en iyi giyinen kadınlar arasında, mütevazi kişiliğinin yanında sağlıklı yaşamaya da dikkat eden eski oyuncunun giyim tarzı son yıllarda oldukça ilgi görmekte. Katıldığı davetlerde zarif ve şık olmaya özen gösteren Özilhan genellikle sade giyim tarzını benimsemiş durumda.

Son  yıllarda popülaritesi artan kişiler arasında bulunan Serenay Sarıkaya’da iyi giyenen ünlüler arasında. Emin ve hızlı adımlarla kariyeri konusunda üst sıralara tırmanan Sarıkaya vücudunu iyi tanıyan ve buna göre tercihlerini yapan bir sanatçı, günlük ve özel gün tercihlerinde oldukça başarılı seçimler yapmakta.

Nebahat Çehre

En başta kendisine ve hayata karşı saygısını korumayı başarmış bir sanatçı olan Nebahat Çehre giyim konusunda da oldukça başarılı. Kariyerindeki başarısını hayat tarzıyla bütünleştirmiş, giyim hususunda zarif fikirleri olan bunun yanında giyinmenin aynı zamanda bir yaşam tarzı olduğunu kanıtlamış bir sanatçı.

Asil ve zarif seçimlerde bulunan Nebahat Çehre genellikle siyah rengini tercih etmektedir. Ve ara renk tonlarını tercih etmemektedir. Günlük yaşantısında spor kıyafetleri tercih eden sanatçının vazgeçilmezleri arasında ise beyaz renk gömlek bulunmaktadır.

Ajda Pekkan, Doğa Rutkay, Hande Ataizi

Günün en iyi giyinenleri arasında Ajda Pekkan’da bulunmaktadır. İyi giyinmenin yanında sağlıklı beslendiği için fit bir vücuda sahip olan Pekkan giydiği tüm kıyafetleri oldukça iyi taşır. Sanatçı özellikle iddialı parçalar tercih eder.

Enerji dolu, renkli ve özgün bir tarzı olan Doğa Rutkay’da tarzı ile öne çıkan kişiler arasında. Pozitifliği baştan aşağı rahatlıkla hissettiren güzel oyuncu genellikle spor ve rahat kıyafetler giyinmektedir. Hande Ataizi’de kariyeri, evliliği ve giyim tarzı ile en çok takip edilen sanatçılar arasında bulunmaktadır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html