Gülse Birsel Sinemada Farkını Kanıtladı

1 dakika okuma süresi

Gülse Birsel Sinemada Farkını Kanıtladı

Yıllardır komedi dizileriyle Türkiye'yi kahkahaya boğan Gülse Birsel, "Aile Arasında" filmiyle başarısını sinemada da kanıtladı!

1 Aralık'ta vizyona giren Aile Arasında, bir düğün hikayesi. Hikaye, Cihangir'de başlıyor. Evlilik aşamasında yaşanılan komik olayları Gülse Birsel, kendine has yorumu ve samimi diliyle izleyiciye sunuyor.

Gülse Birsel Sinemada Farkını Kanıtladı!

Filmin başrollerinde Demet Evgar ve Engin Günaydın var. Yönetmen koltuğunda Silsile ve Annemin Yarası gibi filmlerin yönetmeni olan Ozan Açıktan oturuyor. Aile Arasında, Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ilk uzun metrajlı film.

Aile Arasında Filmi

Aile Arasında filmi, vizyona girdiğinden bu yana 1,5 milyon izleyiciye ulaştı. Fragmanları komik bulduysanız, size diyebiliriz ki filmin tamamı adeta bir kahkaha şöleni. Gülse Birsel'in ince espri anlayışı, hepimizin yaşadığı sıradan olayların komik yanlarını görmemizi sağlıyor. 

gülse birsel

Gülse Birsel Kimdir? Kısaca Tanıyalım..

New York Colombia Üniversitesi'nde sinema master'ı yapan Gülse Birsel'i ilk olarak g.a.g. programıyla tanımıştık. Programın metin yazarlığını ve sunuculuğunu üstlenen Gülse Birsel kısa süre içerisinde hız kesmeden "Gayet Ciddiyim","Hala Ciddiyim", başta olmak üzere birçok  kitap yayınladı.

2004-2009 yılları arasında ekrana Avrupa Yakası dizisiyle devam eden Gülse Birsel  yine komedi alanında büyük başarıya imza attı.

Üzerinden yıllar geçmesine rağmen dizinin bölümleri internette hala tıklanma rekoru kırıyor. 2012'de Yalan Dünya dizisinin senarist koltuğunda oturan Gülse Birsel 2014'te diziye veda etti. Ekrana yepyeni yetenekli yüzler kazandırdı.

Aile Arasında Filminin Fragmanı

Gülse Birsel'in Aile Arasında filmini izlediniz mi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html