Gözlerinizin Parıldaması İçin 6 Öneri

1 dakika okuma süresi

Gözlerinizin Parıldaması İçin 6 Öneri

Gözleriniz parlasın mı istiyorsunuz? Öneriler Daha İyi Yaşam'da!

Biriyle ilk karşılaştığınızda temas kurduğunuz yer; gözleriniz... Bu nedenle gözleriniz hem iletişim kurmak için hem de güzelliğiniz için önem arz ediyor. Gözlerinize bakılınca ışıl ışıl parlamasını mı istiyorsunuz? Bu hepimizin dileğidir bize kalsa. Gözlerin parlaklığının sağlanması sadece göz bebeği veya göz beyazının parlaması ile gerçekleştirilmez. Aynı zamanda gözün çevresinin doğru bir makyajla süslenmesi sayesinde de sağlanabilmektedir. 

Haydi o zaman Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği bu önerileri göz atın! 

Beyaz göz kalemi

Gözlerinizin iç kısmına beyaz göz kalemi sürün ve anında parlak bir etki yakalayın. Göz pınarı çevresine sürün ve parmağınızla yedirin.

Göz kremi

İnce cilt, deri altındaki damarları gösterdiğinde gözaltı morluğu oluşur. Kolajen ve kafein içeren kremler ile kan damarlarını besleyebilir ve morluğu giderebilirsiniz.

Kapatıcı

Sarı tonlarına sahip bir kapatıcı ile gözaltındaki morlukları kapatabilir ve ten renginizi açabilirsiniz.

Açık tonlarda göz farı

Siz de gözlerinizin parlaması için onları makyajla güzelleştirmek istiyorsanız, hafif mavi ve hafif pembe tonlardaki farlardan kullanabilir ve işi abartmazsanız gerçekten parlayan gözleriniz varmış gibi görünebilirsiniz.

Alerji tedavisi

Antihistamin ve dekonjestan kullanarak alerjinin neden olduğu morluklardan bir ay içinde kurtulabilirsiniz. İlaç kullanmak istemiyorsanız geceleri iki yastıkla uyuyun ve gözlerinizin altında kan akışının azalmasını sağlayın.

Dikkati gözlerinizden uzaklaştırın

Dikkati yorgun gözlerinizden uzaklaştırın! Alt kirpiklere maskara ya da kalem kullanmayın. Parlak bir ruj ile de dikkati dudaklarınıza çekin.

Mutluluk ve heyecan : )

Tabii ki gözler en çok mutlu olduğumuzda ve heyecanlandığımız zamanlarda parlarlar! En çok bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederiz : ) 

Eğer psikolojik sorunlarınız veya depresyonunuz varsa da uzman desteği almanızı öneriyoruz. 

Hayatı sevin ki gözleriniz parlasın!!!

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Güzellik & Moda

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html