Göz Bölgesine En İyi Gelen Maskeler

1 dakika okuma süresi

Göz Bölgesine En İyi Gelen Maskeler

Daha İyi Yaşam olarak, göz bölgesindeki kusurlardan şikayetçi olanlar için kusuruna uygun maskeleri derledik!

Etkileyici bakışlar çekici kadınların silahı, bunu bilmeyen yok! Peki göz bölgenizdeki kusurlardan şikayetçi misiniz? Daha İyi Yaşam olarak, göz bölgesindeki kusurlardan şikayetçi olanlar için kusuruna uygun maskeleri derledik!

İşte göz bölgesine en iyi gelen maskeler;

Göz altlarındaki şişlikler için;

Bir parça buzu gözlerinizin altında sabit tutmadan yani gezdirerek 5 dakika kadar bekletin. Düzenli olarak uygulayacağınız bu işlem ile göz altı şişliklerinize veda edebilirsiniz!

göz

Göz altı morlukları için;

Bir adet salatalığı rendeleyip buzlukta buz kalıplarının içinde dondurun. Daha sonra dondurulmuş bu salatalık küplerini gözlerinizin mor kısımlarında 5 dakika kadar gezdirin. 

Göz altı kırışıklıkları için;

Bir çorba kaşığı badem yağı, bir çorba kaşığı soya yağı ve bir çorba kaşığı avokado yağını karıştırın. Her gece yatmadan önce göz çevrenize yumuşak hareketlerle masaj yaparak karışımdan sürün. Sabah kalktığınızda yüzünüzü yıkayıp yumuşak bir havlu ile kurulayın.  

Göz altı torbaları için;

Bir adet patatesi halka şeklinde kesip gözlerinizin üzerine koyun ve 15-20 dakika gözlerinizi bu şekilde dinlendirin. Hem göz altlarınızdaki torbaların giderilmesinde hem de gözlerinizdeki kızarıklıkların geçmesinde yardımcı olacaktır. Ayrıca gözlerinizdeki kızarıklıklar için bir parça pamuğu şekersiz çaya batırıp gözlerinize kompres yapabilirsiniz. 

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Göz Altı Morlukları Neden Olur, Nasıl Geçer?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html