Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

1 dakika okuma süresi

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz Altı Morlukları için doğal maske tarifi!

Bakımlı hanımların sırrı, ciltlerinin pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasında saklı! O sağlıklı ve bakımlı cildin olmazsa olmazları arasında mor halkaları olmayan göz altı da var! Özellikle sabahları kalkar kalmaz gözümüze çarpan o mor halkalardan bahsediyoruz evet! Stres,düzensiz beslenme,uykusuzluk,yorgunluk gibi birçok sebep göz altı morluklarına davetiye çıkartıyoruz! Sağlıklı bir görünümden uzaklaşmanın yanı sıra halsiz bir ifadeye sebep olan göz altı morlukları ile bu tariflerle vedalaşın! Uygulayacağınız bu tarif sayesinde göz altı morlukları ve daha sağlıklı bir cilt için büyük bir adım atmış olacaksınız! İstikrarın büyük önem taşıdığını ekleyip tarife geçelim mi?

Yumurta Akı, E Vitamini, Bal Maskesi:

yb

E vitamini kapsülünü toz haline getirip,tarifteki malzemelerin tamamını karıştırın. Göz altlarınıza yumuşak hareketlerle sürdükten 5 dakika soğuk su ile yıkayın.

Badem Yağı ve Limon Maskesi:

bl

1 çay kaşığı badem yağı ve çeyrek çay kaşığı limon kullanın. Özellikle limon göz altı çevrenizi tahriş edebileceği için olduğunca az kullanmaya özen gösterin. Karışımı uyguladıktan 10 dakika sonra yüzünüzü yıkayın.

Papatya Çayı:

p

Çay poşetini ılıkken 10 dakika gözlerinizde bekletme işlemini düzenli bir hale getirirseniz morlukların azaldığını fark edeceksiniz. Ayrıca bir pamuk yardımıyla çayı yumuşak hareketlerle göz altınıza uygulayabilirsiniz.

Göz altı morluklarınız için bu doğal yöntemleri kullanmak daha dinç bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Sizinde daha farklı önerileriniz varsa bizimle paylaşın! :)

Işıldayan bir cilt için doğal muz maskesi tarifi ;

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı