Gök kuşağı saç modelleri

2 dakika okuma süresi

Gök kuşağı saç modelleri

Biz Daha iyi yaşam olarak sizleri hem o günlere götürmek için rengarenk pamuk şekeri,gök kuşağı saç renkleri derledik!İşte o saçlar:

Türk kadınlarının saç renginde genel tercihi hepimizin bildiği gibi sarı renktir. Hatta sarı o kadar takıntı haline gelmiştir ki en esmer olan kadın bile saç renginde sarıyı ömrü hayatında bir kez illaki denemiştir ya da deneyecektir.

Gök kuşağı saç modelleri

Oysaki küçükken izlediğimiz çizgi filmlerde ya da boyama kitaplarında kadın karakterlerin saçlarının pembe ya da diğer renklerde olanlarını daha çok sever daha çok beğenirdik.Hatta o kadar ki küçükken saçlarımızın öyle olmasını hayal ederdik ama neredeyse hepimiz büyüyünce sende öyle yaparsın laflarıyla büyütüldük.

Fakat belkide büyüdüğümüz zaman gök kuşağı saç renkleri bize o küçüklüğümüzdeki kadar şirin ve sempatik gelmemiş olacak ki nedense garip bir şekilde sarıya sevdalandık! Ama istisnalar elbetteki var.Bazı kadınlar çocukluğunu yeniden canlandırmak ve herkesten farklı olmak için yine bu tonları seçiyor.

Çünkü gök kuşağı saç kadınlara bambaşka bir hava katıyor.Sandığını gibi çocuksu bir hava da değil!

Biz Daha iyi yaşam olarak sizleri hem o günlere götürmek hem de eski duygularınızı harekete geçirmek için rengarenk pamuk şekeri,gök kuşağı saç renkleri derledik!İşte o saçlar:

rüya saçlar2

  rüya saçlar5 rüya saçlar4 rüya saçlar3   rüya saçlar7 rüya saçlar8   rüya saçlar6 rüya saçlar9 rüya saçlar   rüya saçlar13   rüya saçlar14   rüya saçlar11   rüya saçlar10    

Rüya gibi masal prensesi gibi saçlara sahip olmak istiyorsanız belki bu gök kuşağı saç modelleri size kılavuz olabilir! Ayrıca kışın bu gri ve depresif havasına inat renkli saçlarınızla içinizdeki neşeli tutumu dışa yansıtabilirsiniz!    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html