Göbek Yağlarını Eritmek İçin Hangi Egzersiz?

1 dakika okuma süresi

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Hangi Egzersiz?

Bölgesel kilolarımızdan kurtulmak istiyoruz! Daha İyi Yaşam derledi : Göbek Yağlarını Eritmek İçin Hangi Egzersiz?

Dümdüz ve sıkı bir karın bölgesinin hayalini kurmayan bir kadın var mı? Özellikle bölgesel yağlanma ile baş etmek daha zor! Egzersizler ve diyetler zayıflama konusunda ki hızını bölgesel yağlanma da o kadar etkin göstermeyebiliyor...

Daha İyi Yaşam olarak biz ; göbek yağlarını eritmekte etkin bir egzersiz öneriyor! Üstelik sadece 15 dakika!

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Hangi Egzersiz?

Göbeği yok etmek için günde sade 15 dakika ve 5 hareket yeterli!

İşte önerilen 5 egzersiz:

1-Plank : Yüz üstü pozisyonda yatarak elleriniz karşıya doğru olacak şekilde yavaşça göğüs,kalça ve bacak yerden kalkmalı.İlk gün kendinizi .çok zorlamayın sadece 1 kez bu hareketi yapın ve 10 saniye bekleyin daha sonraki günlerde yavaş yavaş süreyi 10 ar sn ye arttırabilirsiniz.

2-Köprü kurma: Sırtüstü ayak tabanları yere basacak şekilde yatın dizlerinizi kendinize çekin ve poponuzu havaya kaldırın 5 saniye ye bu pozisyonda bekleyin.

3-Crunch: Sırtüstü yatarken dizlerinizi kendinize çekerek mekik hareketi yapar gibi sola doğru kalkın ve sol dizinizi kendinize çekin.

4- Simitleri yok etme egzersizi: Ayak tabanlarınız yere sabit omuz hizası açık uzunca bir sopayı boynunuzun arkasına koyun kollarınızı dolayın ve sadece vücudunuzun üst tarafını sağa sola hareket ettirin.

5- Yan karın egzersizi : Yine omzunuza bir sopa alın ayakları omuz genişliğinde açıp yere sağlam basın daha sonra bir sağa bir sola doğru eğilin.

Göbek eritme egzersiz hareketlerini günde maksimum 50 kez yapın.Çünkü daha fazlası sizi yaralayabilir kaslarınıza zarar verebilirsiniz. Nefes alışverişlerinize dikkat edin. Sizde göbek yağlarını eritmek için bu önerileri dikkate alın, dümdüz bir karın hayal olmasın! Ne dersiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html