Giysilerin ömrünü uzatan 8 şahane öneri

2 dakika okuma süresi

Giysilerin ömrünü uzatan 8 şahane öneri

İşte giysilerin ömrünü uzatan ve sizinde daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak enfes öneriler Daha iyi yaşam farkıyla..

Giysilerinizin ömrünü uzatmak onları daha çok kullanmak istiyorsanız eğer bu yöntemleri ve önerileri mutlaka deneyin!

İşte giysilerin ömrünü uzatan ve sizinde daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak enfes öneriler Daha iyi yaşam farkıyla..

.kazak

Kazaklarınız eğer sarktıysa biraz kol ve eteklerinde kayma olduysa mutlaka giymeden önce dondurucuya koyun ve 3-4 saat bekletin görün kendini inanılmaz toplamış olacak. ayakkabı

Eğer yeni aldığınız ayakkabınız ayağınızı sıkıyorsa üzülmeyin.Ayakkabının içine bir torba dolusu buz koyun ve geceden içine koyun bu şekilde sabaha kadar bekletin.Ayakkabınız ayağınızı sıkmayacak daha rahat edeceksiniz.

gözlük,

Gözlüklerinizin vidaları gevşemeden önce mutlaka şeffaf oje sürün,gevşeme riskini aza indirin :) aynı şekilde imitasyon takılarınızın kararmaması için onlara da şeffaf oje sürebilirsiniz.

bot

Deri ayakkabılarınızı parlatmak için kullanmadığınız bir diş fırçasına bir kaç damla sirke damlatın ve ayakkabılarınızı silin. kırışık

Bluzunuz da ufak tefek kırışıklıklar var ama çok acil evden çıkmanız gerekiyor.Üzülmeyin saç düzleştiricinizi çok yüksek olmayacak şekilde ısıtın ve kırışıklıkların üzerinde gezdirin.İşe yarayacaktır.

silgi

Süet ayakkabıların bakımı zordur.Eğer kirlenmiş süet ayakkabılarınız varsa en etkili kurtuluş yöntemi bir silgi yardımıyla temizlemek! ruj

Rujunuzun daha kalıcı ve parlak görünmesini istiyorsanız sürmeden önce rujun üzerine yalnızca bir kere ve çok az olacak şekilde saç spreyi sıkabilirsiniz.Ama dudağınızda saç spreyi varken bir şey yeyip içmeyin ve dudağınızı yalamayın.

rugan

Rugan ayakkabılar zaman içinde parlaklığını kaybedebilir.Oysa biz onları parlaklığıyla sevdik!İşte bu tarz sorunları yaşamamak adına rugan ayakkabılarınızı kulak temizleyici çubuk yardımıyla vazeline batırın ve ardından ayakkabılarınızı silin.

Tüm bu yöntemlerle çok sevdiğiniz giysilerin ömrünü uzatan bu önerileri es geçmeyin!

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html