Gigi Koleksiyonunun Güneş Gözlükleri

2 dakika okuma süresi

Gigi Koleksiyonunun Güneş Gözlükleri

Son yılların en popüler modellerinden Gigi Hadid, Tommy koleksiyonunun güneş gözlüklerini tanıttı ve satışa sundu.

Son yılların en popüler modellerinden Gigi Hadid, Tommy Hilfiger koleksiyonuna kıyafetten sonra aksesuarları da ekledi. Gigi Hadid, Tommy markası içi güneş gözlüklerini tanıttı ve satışa sundu. 

Tommy X Gigi 

gigi

Instagram'daki 35 milyon takipçisi ile son dönemin en popüler isimlerinden Gigi Hadid, bu hızlı yükselişini kapak kızı olduğu dergilere ve poduyumunda yer aldığı markalara bağlı. Aynı zamanda Zayn Malik ile yaşadığı ilişki ile de magazin gündemine oturan Gigi Hadid, 6 adet güneş gözlüğünü tanıttı.

gigi

Müslüman olduğunu her zaman söyleyen Filistinli Gigi Hadid aynı zamanda VOGUE dergisine en çok kapak olan kadın modellerden biri. Gigi'nin çantasından ayırmadığı üç şey ise telefonu, cüzdanı ve mat ruju. Güzellik sırrı olarak ise yine mat rujunu öne sürüyor. Her zaman çok çalışan biri olduğunu söyleyen Gigi, arkadaşları tarafından çok eğlenceli biri olarakta tanınıyor.

gigi

Tam bir New Yorklu olan Gigi herkesin New York'u görmesi gerektiğini söylüyor. Tüm zamanların en iyi moda trendinin "kravat" olduğunu söyleyen Gigi Hadid, hem maskülen hem feminen bir stili var. Pembe güneş gözlüklerden asla vazgeçmeyen Gigi Hadid, bu koleksiyonu ile 2017'ye damga vuracağa benziyor. Daha öncesinde çıkardığı kıyafet koleksiyonuna baktınız mı?

gigi

Kendisi gibi model olan kardeşi Bella Hadid ile sık sık podyumlarda yer alan Gigi Hadid, Victoria Secret'ta yer aldığı her defileye imzasını atmayı başaran sayılı yıldızlardan. Kariyerinin her adımında doğru kararlar alan Gigi, sık sık röportaj veren bir model de değil. "How Deep Is Your Love" klibinde yer alan Gigi Hadid, bedenini ve yüzünü oldukça estetik olarak kullanabiliyor.

gigi

Modellik yapmak istediğini çokça belirten Gigi, modellik içinde asla aşırı kilo vermeyeceğini ve hastalıklı gibi görünen zayıf bir kadın olmayacağınıda söylüyor. Lady Gaga ile yakın bir arkadaşlıkları olduğunu söyleyen Gigi, Gaga'nın tarzını beğendiğini de itiraf ediyor. Hiçbir zaman ağır bir makyah yapmayan Gigi, taşıdığı her kıyafetin üstesinden gelmeyi başarıyor.

gigi

Genç kızlar için bir ikon haline dönüşen Gigi'nin koleksiyonundaki güneş gözlüğü parçaları sınırlı sayıda ve satışta! Acele edin ve bu yaz plajlarda kendinizden bahsettirin. Korkusuz, vahşi ve seksi bir koleksiyon ve bu koleksiyonun sahibi bir kadın Gigi Hadid. Etkili bir sosyal medya kullanıcı olan Gigi Hadid'i ve Tommy Hilfiger koleksiyonunu takip etmenizi tavsiye ediyoruz. :)

Kaşlar Nasıl Kalınlaştırılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html