Gençken Yapılan Moda Hataları

2 dakika okuma süresi

Gençken Yapılan Moda Hataları

Öğrencilik hayatı boyunca kullandığımız parçalar mümkünse o yıllarda kalsın... İşte gençken yapılan moda hataları..

O zamanlar severek kullandığımız ama günümüzde yer edinmemesi gereken o eşyaları merak ediyor musunuz? İşte size ufak çaplı bir nostalji ;

1. Oduncu Gömleği:

Üniversite yıllarının olmazsa olmaz moda parçalarından biri olan oduncu gömleğini üniversite bitince mümkünse giymeyin. Kızların ve erkeklerin moda harikası olarak giydiği meşhur gömlek yerine yeni şeyler keşfetmenizde fayda var.

Oduncu-Gömlekleri-e1387050603187

2. Şapka:

Öğrencilik hayatınızda çok severek ve moda olarak düşünüp kullandığınız şapkalar artık itici olmaya başladı. Aman aman spor desenli ve baskılı şapkalardan uzak durursanız seviniriz.

3. Yılın 12 Ayı Giyilen Bot:

Yaz-kış yılın 12 ayı bot sezonu modası yapmanın alemi yok. Kimse söylemediyse hemen belirtelim ki gerçekten hoş olmuyor. Lütfen bu moda hatasından bir an evvel uzaklaşın.

4. Üç Metre Bileklik:

Evinizde hala varsa o bilekliklerden koşarak uzaklaşın oradan :) Dola dola bitiremeyip havanıza hava katan o bileklik bir numara moda hatası bilesiniz.

2014-biker-bot-modelleri-5

5. Gri Eşofman Altı:

Şu meşhur kıyafetlerden biri de gri eşofmanlar. Anladık rahat iyi hasta artık yakışmıyor be kardeşim öyle her gittiğiniz yerde. Mümkünse gece yatarken ve bakkala giderken kullanın.

6. Renk Cümbüşü Spor Ayakkabı:

Tamam renkli kişiliğinizi vurgulamak için size hitap edebilir ama bu ayakkabıları moda hatasına düşmemek için üniversite yıllarına hapsedin.

7. Bol Rozetli ve Yazılı Çanta:

Lise yıllarından hatırladığımız o rozetlerden artık vazgeçin. Cool bir görünüm kattığını düşünebilirsiniz ama takmayın ne oluri,modası geçti artık.

cantada_butonlar

8. Kot Pantolon Üstü Klasik Ceket:

Kim çıkardı bu modayı bilmiyoruz ama siz de bu şekilde giyiniyorsanız derhal vazgeçin. İş görüşmesine böyle giyinip giderseniz niye dönmediler diye üzülürsünüz ha!

9. Üniversite Adının Yazdığı Her Şey:

Tamam üniversitenizi çok seviyorsunuz sizi adam etmek için tasarlandı ama her yerde ismini hatırlatmaya bizce gerek yok, moda kan ağlıyor!

10. Tahtakale İşi Güneş Gözlüğü:

Ne olur bu gözlükleri artık tarihe gömün ve biraz paraya kıyıp daha iyisini alın. Yok gitmiyor artık bunu anlamalısınız.

rayban-gozluk-ucuz-3c55ef

Muammer Ketenci İle Moda

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html