Genç Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

1 dakika okuma süresi

Genç Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

Her yaş günümüzde bir yaş daha yaşlanıyoruz hanımlar! Genç kalmak için yapılması gerekenleri öğrenerek yaşlanmanızı durdurmak ister misiniz?

Biz kadınların en büyük hayallerinden biri de hep genç kalmak desek yanlış olmaz sanırım. Peki ya genç kalmak mümkün mü? Evet ömür boyu değil ama uzun bir süre genç kalmanız mümkün hanımlar. Yalnız bu önerileri uyguladığınız takdirde!

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, genç kalanların 6 sırrını açıkladı bizde sizlerle paylaşalım dedik.

İşte genç kalmak için yapılması gerekenler

Sağlıklı beslen ve pozitif düşün

Sağlıklı beslenme ve pozitif düşünme alışkanlığı klasik önerilerden olsa da genç kalmak için oldukça etkili. Vücudunuz için en iyi besinleri tüketin ve sizi mutlu edecek şeyleri düşünmeye daha fazla zaman ayırın.

Kendinize özel uygulamalar yapın

Bildiğiniz gibi hiçbirimiz birbirimize benzemiyor. Kaşımız, gözümüz, burnumuz, karakterimiz aynı değil. Bu nedenle kişiye özel genç kalma uygulamaları yapmak gerekiyor.

Genetik sorunlarınızı tespit edin

Yaşınıza bağlı erken ya da genç yaşlanma belirtilerinin kaynağı kuşkusuz genetik sorunlarınıza bağlı. Bu nedenle erken yaşlanmanın önüne geçmek ve genç kalmak için genetik sorunlarınızı tespit edin ve ona göre bir yol izleyin.

Vücudunuzun eksiklerini tamamlayın

Şu bir gerçek ki 25 yaşından sonra vücudunuzda yağ ve kas gibi bazı kayıplar yaşanabilir. Sevindirici olan şu ki günümüz cilt analiz teknolojileriyle bunu anlayabilmek mümkün. Kaybolan eksiklerinizi tamamlamaya çalışın.

Düzenli uyku şart

Biyolojik saatinizi yavaşlatmanın yani yaşlanmanızı geciktirmenizin en önemli yolu düzenli uyku uyumanız. Düzenli uyku uyuduğunuzda genç kalmanın sırrını yakalamış olursunuz.

Kalıcı Kaş Yöntemi Nedir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html