Gelinin Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

1 dakika okuma süresi

Gelinin Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

Hayatınızın en özel günlerinden biri. Heyecan ve telaş hat safhada tabii! Daha İyi Yaşam sizler için yazdı : Gelinin makyaj çantasından neler olmalı?

Yaz düğünleri başladı! Hayatınızın en önemli ve heyecanlı gününde aklınızın yerinde olmaması o kadar doğal ki... Mekan, misafirler, hazırlıklar, makyaj, saç ve tabi ki çok daha fazlası :) Düğün çiçeğini de eklemezsek olmazdı. O da dursun bir kenarda. Ancak bizim bugün ki konumuz gelinin makyaj çantası. 'Gelinin Makyaj Çantasında Neler Olmalı?' başlığı altında derlediğimiz yazımızı bir kenara not edin deriz. Bu tavsiyelere ihtiyacınız olabilir :)

Rüya gibi geçecek o güne tabi ki tüm gelinler gibi siz de güzelliğiniz ile damga vurmak istiyorsunuz. Uzun saatler sürecek bir tempo içinde olacağınızı varsayarak makyaj ve saçlarınızın da bozulma ihtimalini göz önünde bulunduruyorsunuz değil mi? Daha İyi Yaşam'ın önerileri tam da burada devreye giriyor!  

İşte Gelinin Makyaj Çantasında Neler Olmalı Sorusunun Cevapları...

1- Makyaj sabitleme spreyi. Tüm davetlilere sarıl, öp derken ohoo! Makyaj falan kalmaz yüzünüzde... Sonra bunun oynaması var, takı töreni var, halayı var...

2-  Suda dağılmayan,suya dayanıklı maskara. Etkili bakışlarınız tüm gece damat beyin üzerind olacak değil mi? Olası kazalara karşı maskaramız işlevini yitirmesin...

3- Tabi ki kalıcı ruj... Yiyeceksiniz, içeçekseniz, bol bol davetli öpeceksiniz...

4-  Ayna, krem ve kulak temizleme çubukları da dağılan makyajınıza küçük dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak :)

Çok fazla abartmadan, küçük rütuşlar yapabiledeğiniz ya da önemler alabileceğiniz yöntemleri derledik! Siz de bir yaz gelini olacaksınız, 'Gelinin Makyaj Çantasında Neler Olmalı?' yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Ne dersiniz?

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html