Gelin Arabası Nasıl Süslenir?

2 dakika okuma süresi

Gelin Arabası Nasıl Süslenir?

Gelin arabanızı nasıl süsleyeceğiniz hakkında bilgi istiyorsanız bu yazı tam size göre!

Gelin arabası süslenirken dikkat edilmesi gereken en önemli şey çiftin tarzıdır. Süsleme işlemi ne tarz bir süs istediğimize göre şekillenebilir. Bazı çiftler daha renkli süsleme isterken bazı çiftler daha sade ve şık bir tarz arzu edebilir.

Gelin Arabası Nasıl Süslenir?

Gelin arabalarında yazılan yazılar, takılan çiçekler, rengârenk kurdeleler ön plana çıkar. Gelin arabası süslemesini başka bir kişiye bırakmak hayal kırıklığına neden olabilir. O yüzden bu iş ile evlenecek çiftlerin ilgilenmesi doğru olur.

gelin arabası

Gelin Arabası İçin Düğün Teması Önemli

Gelin arabasının süsleri seçilirken düğün temasına uygun renk ve tarz süsler tercih edilebilir. Rengârenk bir araba hayal etmiyorsanız bembeyaz orkidelerle, beyaz tüllerle, beyaz renkli yazılardan oluşmuş sade ancak oldukça şık bir gelin arabası süslemesi de tercih edebiliriz.

Gelin arabası süslenirken düğün hikâyesine bağlı kalınabilir, helyum gazı ile şişirilen renk renk balonlar tercih edilebilir, düğün dekorasyonunda kullanılan tüller, kumaşlar gelin arabasına da takılabilir.

gelin arabası

Gelin hanımın duvağı gibi bir tül arabaya bağlanabilir, araba giderken gelinmiş gibi salınacak bir görüntü oluşabilir. Evlenilen tarih, isimler, şehirler araba üzerine şık bir yazı ile yerleştirilebilir.

Klasik mutluyuz sözlerini yazmak istemeyebilirsiniz. Daha romantik ve ya daha esprili bir yazı kullanmak tercihinize kalmıştır. Gelin arabasına sürülen simler de güzel bir görüntü ortaya çıkarır.

gelin arabası

Düğün Arabası Modeli de Önemli

Düğün için seçilen gelin arabasının da modeli önemli yere sahip. Klasik eski model arabalar, kaplumbağa arabalar, pembe mavi gibi renk renk arabalar, limuzin gibi çok lüks arabalar… Gelin arabası seçerken önemli bir başka konu da arabaya zarar vermeyen kolayca temizlenebilen süsler seçmek.

gelin arabası

Kolayca sökülmeyen ve temizlenmeyen süsler arabaya zarar verebilir. Gelin arabası süslemesini kendimiz yapacaksak süsler alınırken arabanın ölçülerini önceden ölçmeliyiz, arabanın boyutlarına göre süsler almalıyız.

Sizce gelin arabası süslemesi sade mi olmalı yoksa biraz abartılmalı mı?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html