Gehwol Yumuşatıcı Balsam ile karşı konulmaz yumuşaklık!

2 dakika okuma süresi

Gehwol Yumuşatıcı Balsam ile karşı konulmaz yumuşaklık!

Daha İyi Yaşam'dan yumuşacık,pürüzsüz ve çok seveceğiniz bir öneri geliyor! Bacak ve ayaklarınızın Gehwol Yumuşatıcı Balsam ile karşı konulmaz yumuşaklığını sizde hissedeceksiniz.

Daha İyi Yaşam'dan yumuşacık,pürüzsüz ve çok seveceğiniz bir öneri geliyor! Bacak ve ayak bakımınız için en büyük yardımcınız olacak Gehwol Yumuşatıcı Balsam ile tanıştınız mı?

GEHWOL YUMUŞATICI BALSAM İLE YUMUŞAKCIK AYAKLAR VE PÜRÜZSÜZ BACAKLAR:   Sağlıklı ayaklar ve bakımlı bacaklar, güzelliğin olmazsa olmaz unsurlarından. Bu yüzden ayakların ve bacakların bakımı asla ikinci plana atılmamalı. Hele de ayaklarınızda kalınlaşmış deri, kuruma, çatlak vb. görüntüler varsa… Ayak sağlığında uzman kuruluşlardan İsveç Ayak Sağlığı tarafından Almanya’dan ithal edilen Gehwol Yumuşatıcı Balsam, eşsiz etken madde bileşimiyle genç ve olgun ciltleri besleyerek etkili bakım gerçekleştiriyor; ayak ve bacaklara ipeksi, hissedilebilir bir yumuşaklık veriyor.

Gehwol_Softening_tek

3 bin yıllık güzellik sırrı; süt ve bal mucizesi! Süt ve bal, tarihin başlangıcından bu yana bedensel güzelliğin sembolleri. Örneğin, Kleopatra'nın her günkü banyosunu süt ve balla iyileştirdiği söyleniyor. Gehwol Yumuşatıcı Balsam, süt ve bal özütlerini hiyalüron gibi günümüzde sık kullanılan bileşenlerle bir araya getiriyor. Süt özütü, suyu en dıştaki cilt tabakalarında tutuyor. Süt proteinleri cilt üzerine ince, ipeksi bir film gibi yerleşerek cildi su kaybına karşı koruyor. Ayrıca, cildin esnekliğini de geliştiriyor. Küçük, pürüzsüz bölgeler ve oluşmaya başlayan kırışıklıklar yumuşuyor ve cilt, gençlik dolu, pürüzsüz, taze ve sıkı bir görünüme sahip oluyor. Bal özütü, süt bakımını en uygun biçimde tamamlıyor. Baldan gelen amino asitler, mineraller ve bağlı şeker molekülleri, nemlendirici etkiyi güçlendiriyor, su kaybını azaltıyor ve cildin görünümüne daha da esneklik kazandırıyor. Cildi nemlendiren yoğun bakım formül:  Gehwol Yumuşatıcı Balsam, hiyalüronla büyük miktarda nemi bağlayıp kuru cilde ek bakım sağlıyor. Ürünün içeriğindeki üre ise nemin ciltte tutulmasına ve kalınlaşmış deri tabakasının yumuşamasına yardımcı olurken antibakteriyel ve kaşıntı giderici etki de gösteriyor. Gliserin de ürenin etkilerini destekliyor. Aynı şekilde ürünün formülünde yer alan avokado yağı, içerdiği yüksek orandaki sabunlaşmamış bileşenleriyle, kuru ve çatlak cildi yumuşatıyor. Avokado yağı ve E vitamini asetatı, zorlanmış derinin yenilenmesini teşvik ederek ve morötesi ışınlardan (UV) kaynaklanan cilt yaşlanmalarına karşı engel oluşturarak yaşlanmanın geciktirilmesini destekliyor. Gehwol Yumuşatıcı Balsam, yoğun bakım etkisinin yanı sıra modern kokusuyla da ayak ve bacak bakımını keyifli bir deneyimine dönüştürüyor.   Gehwol Yumuşatıcı Balsam, tüm İsveç Ayak Sağlığı Şubelerinde, seçkin eczanelerde ve kozmetik mağazalarında sizi bekliyor! Ayrıntılı bilgi için Daha İyi Yaşam olarak biz mutlaka ziyaret edin deriz! www.isvecayak.com        

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html