Gazeteci Tayfun Talipoğlu Yaşamını Yitirdi

1 dakika okuma süresi

Gazeteci Tayfun Talipoğlu Yaşamını Yitirdi

Evinde fenalaşan Tayfun Talipoğlu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İşte Tayfun Talipoğlu’na dair detaylar..

Gazeteci Tayfun Talipoğlu bir program için gittiği İzmir’de arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı evde fenalaştı. Fenalaşan gazeteci sağlık görevlilerince İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Tayfun Talipoğlu Ankara’da toprağa verilecek.

“Bam Teli” programıyla tanıdğımız gazeteci Tayfun Talipoğlu Kimdir? Oğlu Candaş Talipoğlu’ndan ilk açıklamalar..

Klasik bilgiler dışında oğlundan Tayfun Talipoğlu'nun kim olduğunu açıklamak istedik.

 Tayfun Talipoğlu Kimdir?

“Tayfun Talipoğlu 1962 yılında Kars’ta dünyaya geldi. 90’lı yıllardan bu yana fiilen gazetecilikle uğraştı. Onu herkes 1999’dan bu yana NTV’de sunduğu“Bam Teli” ile tanıdı ama gazete yazarı olarak başlamıştı. (2008 yılından itibaren “Bam Teli” dışında “Nasılsınız” isimli tartışma programında yer aldı.) Bu toplumda herkese hitap eden gazetecilerden biri. Barış ve birliktelik için çok caba sarf etmiş, eğitim ve kalkınmalarda büyük rol oynadı.

Bu ülkeye elinden geldiğince çok emek verdi ve bu nedenle herkes tarafından sevilen bir gazeteci. “Yol Hikayeleri” kitabını yeni çıkaracaktı, çok istiyordu. Bunun dışında bu haftanın sonuna doğru bir albüm çıkartmayı planlıyordu. Kendisine nasip olmadı,onun bıraktığı yerden biz devam ettireceğiz. Kitapları ve albümleriyle sevenlerine hatırlatmaya devam edeceğiz. “

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html