Fayans Modellerinde Devrim

2 dakika okuma süresi

Fayans Modellerinde Devrim

Evinizde dekoratif bir hava yaratması izin farklı fayans modellerine göz gezdirmeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Fayans Modellerinde Yenilik Devri

fayans

3 boyutlu fayansların trend olduğu bu dönemde evinizde yer bölgede kullanabileceğiniz bu fayanslar renkleri ve modern çizgisi ile son dönemin en ilgi çekici fayans modellerinden. Fayans olduğu belli olmayan bu model beyaz ve siyah salonunuza oldukça yakışacak.

fayans

Klasikten vazgeçmeyenler için tetris stili fayanslar iyi bir alternatif olabilir. Yansıma yapan altın varaklı stili ile son yılların dikkat çeken modellerinden olan bu fayansı banyonuzda hayal etmeniz yeterli.

fayans

Dekoratif banyo ve şık mutfaklar için oldukça uygun olan bu fayans farklı bir çizgiye sahip. Desen tekrarından oluşan bu model bir fayansa sahip olmak düşündüğünüz kadar masraflı değil. Peki sizler bu fayans modelin evinizin hangi bölümünde olmasını isterdiniz?

fayans

Altın rengini neredeyse her modelde gördüğümüz trend fayanslar dama yüzeyini andıran tarzı ile oldukça ilgi çekici. Misafirlerinizin fayanslarınıza hayran kalacak!

fayans

Vintage bir dekorasyona sahip evlerde tamamlayıcı olacak olan bu fayans stili eski gibi duran dokusu ve asimetrik renk geçişleri ile sade banyo ve mutfaklarınızı ilgi çekici bir hale çevirecek, bizden söylemesi.

fayans

Petek desene yeni bir bakış açısı kazandıran bu fayans modeli renk geçişleri ve karma yapısı ile hem göz dolduruyor hem de kişiyi rahatlatıyor. Bizim favorilerimizden olan bu fayanslar hakkında sizin görüşünüz neler? Bizimle paylaşın :)

fayans

Tarihi dokulardan uzaklaşamayanların unutulmadığı fayans koleksiyonlarında renk geçişleri bir cümbüş iken bu model mat renkleri kullanması ile farklılık yaratıyor. Çeşit çeşit fayans arasından karar vermek zor olsa gerek.

fayans

Banyoda, mutfakta ya da balkonda ufak bir dokunuş yaparak dekorasyonunuzu canlandırmak mı istiyorsunuz? Taş dokusu ile sizde dokunma isteği uyandıracak bu fayans modeli son yıllarda en sık karşılaşılan modeller arasında. Beyaz balkon mobilyalarınız ile oldukça uyumlu olacağına söz veriyoruz :)

fayans

Siyahın altın rengi ile kombinlendiği bu fayans modeli beyaz küvetinizde keyif yapmak oldukça olası. Siyah banyo dekorasyonuna sevenler içinse iyi bir alternatif.

fayans

Kafeler ve butik restoranlar dekorasyona bu kadar çok önem veriyorken onlar için önerileri atlamamız olmazdı. Gözlerinizi alamadığınız o kafelerin dekorasyonları bu yollardan geçiyor olabilir.

fayans

Klasik modellerden şaşmam ama taşla donatılmış abartılı bir ev dekorasyonu seviyorum diye düşünenler için parlaklığı yüksek olan bu fayanslar her ne kadar yürümesi zor gibi gözükse de öyle değil. Siz bu fayansı evinizde kullanmak ister misiniz?

fayans

Abartılı dekorasyon örneklerinde gösterilebilecek olan bu fayanslar şekilleri ile gözlerinizin tavana kadar bakmasını sağlayacak. Hoş bir portreyi gözler önüne sermek için bu fayansı tercih etmeniz gerekiyor olabilir :)

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html