Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu

1 dakika okuma süresi

Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu

Ekranların sevilen yüzü Fahriye Evcen başarılı çizgisini ‘Şimdi Beyaz Jean Moda’ sloganıyla Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu ’nda sergiliyor.

Koton Fahriye Evcen’le birleştirdiği ‘Şimdi Beyaz Jean Moda’ sloganıyla Jean trendine yeni bir boyut kazandırma yolunda.

Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu ’nda  ‘Rengi beyaz, ruhu jean’ enerjisiyle 70’lerin büyüsünü ve sıcaklığını Fahriye Evcen ile size getirecek.

Koton Fahriye Evcen ile yaptığı iş birliği sayesinde kapsül koleksiyonlarına yenisini ekledi. Fahriye Evcen yeni koleksiyonda kendi tarzını ve ruhunu tasarımlarla birleştirmiş durumda. Yeni koleksiyonda beyazın en güzel halini göreceksiniz!

Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu

Her sezon yeni bir trend belirleyen Koton yeni koleksiyonuyla modaseverleri bir hayli memnun edecek.

Beyaz rengin ve melek imgesinin hakim olduğu tasarımlarda, melek kanatlarının yanı sıra püsküller, dikişsiz paçalar, farklı kumaşların bileşimiyle elde edilen kontrast parçalar, omuzsuz tasarımlar öne çıkıyor. Kuş gözü ve korse detayları ise kadınlık duygusunu ön plana çıkarıyor.

Beyazın yanı sıra indigo, haki, lacivert ve kırmızı çizgiler tasarımlara renk ve enerji katıyor.

Fahriye Evcen For Koton Jeans Koleksiyonu ’da ayrıca, ışıltılı metal ve gümüş aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Koton’un yeni koleksiyonu Fahriye Evcen’le birleşince baharın ve yazın ruhunu, enerjisini yansıtıyor. Yeni tasarımlarla adeta özgürlüğünüze kavuşacak ve kendi tarzınızı bulacaksınız.

49,99 TL ve 79,99 TL fiyat aralığında olan Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu, Koton mağazalarında sizleri bekliyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html