Faber Castell İle Art Therapy

1 dakika okuma süresi

Faber Castell İle Art Therapy

Faber Castell'in rengarenk yumuşak uçlu boyama kalemleri ile Art Therapy'i keşfedin!

İnsanı dünyadan ve zaman kavramindan harika bir şekilde soyutlayan, işleri halledip bir an önce başına oturmaliyim diye acele ettiren Art Therapy, Secret Garden veya direkt büyükler için boyama kitabı diye şu sıralar sıkça duyduğumuz hatta çevremizde şahit olduğumuz adı gibi esrarengiz bir şekilde bizi bir çeşit terapiye sokan bu kitabı Faber Castell'in yumuşak uçlu kuru boyalarıyla tamamen kendinizle baş başa kaldığınız kaliteli ve huzurlu bir zaman geçirmeye hazır mısınız?

OK_3953943 

Bu gizemli kitabın sayfalarını araladığınızda kendinizi binlerce şeklin ve ahenkli kıvrımların içinde bulacaksınız. Hem çocuklar hem de Faber Castell kalemin esrarına kapılmış biz büyükler bu kitabın her sayfasında tabiattan esinlenerek hazırlanmış çizim serüvenleri ve hayatın bin bir rengini kullanabilecekleri tuvallerle karşılaşacak.

Her biri elle özenle hazırlanmış bu müthiş çizimler ve hayal gücünüzle tamamlanmayı bekleyen boş alanlar keyfinize göre Faber Castell ile renklendirebileceğiniz resimler sizi bekliyor. Johanna Basford tüm çizimlerini eliyle yapmakta ve ilham kaynağını İskoçya'nın bitki örtüsünden almıştır.

İnsanların rahatlamasını, sıkıntılarını bir an olsun unutmasını ve mutlu etmeyi sağlıyor. Hem renklerle iç içe olmak hem de kişinin kendi el emeğini gerektiren bir hobi yapması kendini iyi hissettiriyor.

26637

Duyduğumuz kadarıyla en olmayacak şeyleri bile düşündürdüğünü,normalde hatırlayamayacağımız ayrıntıları bile aklımıza getirdiğini söylüyorlar. Akşam işten veya okuldan geldiğimizde TV karşısına geçmek yerine ve aklımızı yoran akıllı telefonları da bir kenara bırakıp, boya kalemlerini açmak günün yorgunluğunu hem ruhen hem de beyinen biraz da olsa hafifletiyor.

Kitabı herkesin kendi dünyasındaki zevkine göre farklı renklerle boyaması çeşitli sonuçlarla karşı karşıya bırakabiliyor. Özellikle de boyadıkça görebildiğimiz ufak ayrıntılar. Kuru boyaların yanı sıra Faber Castell'in keçeli ya da stabilo kalemleri de kullanılmaktadır.   

Daha İyi Yaşam önerisi; Siz de Faber Castell'in rengarenk yumuşak uçlu boyama kalemleri ile Art Therapy'i keşfedin!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html