Evlilikte En Çok Mutlu Olan Burçlar!

2 dakika okuma süresi

Evlilikte En Çok Mutlu Olan Burçlar!

Evlenecek çiftler dikkat! Evleneceğin kişinin burcu meğer evlilikte çok önemliymiş. İşte evlilikte en mutlu olan burçlar..

Mutlu evli çiftler değerlendirilecek olursa Zodyak eşleşmelerine göre bu burçtakilerin evlilik hayatında daha mutlu oldukları ortaya çıktı. Bekar adayları için bu yazımız büyük avantaj. Duygularını belki bu yönde değerlendirmek istersiniz.  

Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

Astroloji’ye birçok kişinin ilgisi vardır ve özelliklerinizi ve karşınızdakinin özelliklerini hep merak edersiniz. Şu bir gerçek ki Yıldızlar ne kadar uyumlusunuz sorusunun cevabını veriyor.

Boğa Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

Evleneceğiniz kişiyle gerçekten uyumlu musunuz gelin birlikte görelim.

Zıt burçlar birbirini çeker , ya da hiç anlaşamazlar ve de ayrılamazlar. Bunun net bir cevabı yok. Aynı elementten olanlar ise her zaman iyi anlaşırlar.

Koç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

İŞTE EN MUTLU BURÇLAR:

KOVA VE İKİZLER

Bu burçtaki çiftler başlarına gelen her zorluğun üstesinden gelebilir. İkizler her zaman yeni fikirler peşindedir, kovalar ise yaratıcıdır.

İkizler Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

BAŞAK VE OĞLAK

Başak burçları içine kapanıktır ve çok fazla endişe duyar. Oğlak burçları ise açık sözlülükleri nedeniyle başak burçlarına iyi gelir.

Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

ASLAN VE YAY

Aslanlar çok fazla inatçıdırlar. Yay burçları aslanın özgüveniyle kendisini iyi hisseder. Bu nedenle aslanın sorunlarına kısa yoldan çözümler üretir.

Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

YAY VE KOÇ

Yaylar monotonluktan öte eğlenmeyi severler koçlar ise sosyal bir kişiliklere sahip olduklarından dolayı yay burcundakilerle çok iyi anlaşır.

Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

BOĞA VE OĞLAK

Boğalar oğlakların iş ahlakını her zaman takdir eder. Oğlak ise boğanın duyarlı ve nazik bir yapıda olmasından hep hoşnut olur.

Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

BOĞA VE YENGEÇ

Boğa ve yengeç burcu anlayışlı burçlardır. Çok ortak özellikleri vardır. Aynı şeylere değer verirler. Örneğin aile ve ev gibi değerler. Ve diğer burçlardan farkı birbirlerine çok fazla iltifat ederler.

Akrep Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

YENGEÇ VE BALIK

Bu iki burç su burcudur. Doğaları gereği hassas ve duyarlıdırlar. Birbirlerini kırmak bir yana incitmemek için ellerinden geleni yaparlar.

Yay Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

Peki siz eşinizle uyumlu musunuz?

Balık Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 14
  emoji
 • 6
  emoji
 • 7
  emoji
 • 18
  emoji
 • 6
  emoji
 • 5
  emoji
 • 7
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html