Evliliğinizi Haraketlendirecek 8 Cinsellik Önerisi

2 dakika okuma süresi

Evliliğinizi Haraketlendirecek 8 Cinsellik Önerisi

Evliliğinizi yeninden canlandıracak ve hareketlendirecek 8 cinsellik önerisi Daha İyi Yaşam’da!

Evliliğimizin temeli cinsellik olmasa da olur biz eşimle arkadaş gibi bile bir ömür geçiririz diyorsanız kendinizi kandırmış olursunuz hanımlar! Her ne kadar özel bir konu olsa da evliliğin gerekliliklerinden biri de cinsellik.

İlk evlendiğiniz zamanlar her alanda her şey güzel gidebilir ama bir süre sonra monotonlaşabilir. İşte bu noktada evliliğinize yeniden heyecan kazandırmaya ne dersiniz? O halde başlıyoruz..

İşte evliliğinizi hareketlendirecek 8 cinsellik önerisi

Cinsel yaşamınızı değiştirecek ve renklendirecek öneriler sunan Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’a kulak verelim..

Kısa süreli cinsellik yaşayın: Cinsel ilişki için illa saatlerce olur mantığını kafanızdan atın. Bazen sadece öpmek, bazen öpüşmek bazense kısa süreli cinsel ilişki güzel olabilir.. Önemli olan cinsel hayatınızda ikinizin de memnun olacağı heyecanı yakalamak.

Gizli kapaklı ilişki yaşayın: Yasaklar her zaman çekici gelir. Bu nedenle cinsel hayatınızı her zaman yatak odanızda yaşamaktan vazgeçin. Ailelerinizin evinde ya da farklı mekanlarda denemeniz evliliğinizin heyacanınızı arttırır.

Törensel cinsellik yaşayın: Cinsel hayatınızı renklendirmek için özel günleri değerlendirebilirsiniz. Sevgililer Günü ya da evlilik yıldönümünüzde mumlar eşliğinde güzel bir akşam yemeği sonrasında ikinizinde mutlu olacağı bir akşam geçirebilirsiniz.

Yeni evli ya da flört cinselliği yaşayın: Hayatınızdaki kişiyle ilk tanıştığınızda ya da yeni evlendiğiniz zamanlar cinsel ilişki heyecanınız nasıl yüksekse o dönemlerdeki gibi yaşamaya çalışın.

Barışma cinselliği yaşayın: Her ne konuda tartışmış olursanız olun yatağa küs girilmeyeceğini bilin. İlişkinizdeki sorunları asla yatak odasına taşımayın. Hatta barışmak için güzel bir fırsata çevirebilirsiniz.

Stres cinselliği yaşayın: Cinsel yaşam bazen tahmin etmediğiniz kadar sizi gerçek hayatın stresli ortamından alır götürür. Eşinize dokunmak, öpmek bazen tüm sıkıntılarınızın üstesinden getirebilir.

Güven ve destek cinselliği yaşayın: Cinselliği eşinize olan sevginizi, aşkınızı ve tutukunuzu göstermek için ilişki yaşayın. İlişki sırasında söyleyeceğiniz sevgi sözcükleri sizi birbirinize bağlamaya yeter.

Fantezi cinselliği yaşayın: Cinsel yaşamınızı klasik bilinenlerden öte yaşayabilirsiniz. Herkesin içinde yaşamaktan hoşlandığı cinsellik fikirleri vardır bunları yaşamayı ertelemeyin. Bilmelisiniz ki cinsel hayatınız sadece size özel.

Sizce evliliğinizi hareketlendirecek öneriler neler olabilir?

Evlilik ve Cinsel Yaşam Önerileri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html