Evinizin Daha Aydınlık Görünmesi İçin Tüyolar!

1 dakika okuma süresi

Evinizin Daha Aydınlık Görünmesi İçin Tüyolar!

Ruhunuza da iyi gelecek ve evinizde vakit geçirmekten de daha büyük keyif alacağınız birkaç yöntemi Daha İyi Yaşam sizler için derledi

" Evim evim güzel evim! " Sadece bize özel yaşam alanı olan evlerimizde bolca zaman geçirmiyor muyuz?Aydınlık,ferah,iç açıcı bir evi kim istemez?

Üstelik evinizin dizaynı sizin iç dünyanızı yansıtıyor!

Ruhunuza da iyi gelecek ve evinizde vakit geçirmekten de daha büyük keyif alacağınız birkaç yöntemi Daha İyi Yaşam sizler için derledi;

 1. Renk uyumuna özen gösterin. Tüm evi aynı renge boyamaktan bahsetmiyoruz ama birkaç ton açık ve koyu arasında gidip gelmekte fayda var. Böylece eviniz daha düzenli de görünecektir. Aydınlık olması için krem tonlarını öneriyoruz! Yine de zevkinize kalmış tabi ki!
 2. Evinizde duvar aynası kullanın! Tek bir duvarda olmasına özen gösterin. Böylece hem şık hem de daha geniş bir yaşam alanına kavuşacaksınız.
 3. Işıklandırma! Ferah ve geniş bir ev için gerçekten en önemli madde diyebiliriz. Güneş alan odalarınız ve almayan odalarınız arasında hemen bir kıyas yaparak bize hak verebilirsiniz! Güneş alma konusu önemli. Ancak bu konuda fazla yapabileceğiniz bir şey yok. Pencerelerinizi genişletmeniz mümkünse tavsiye ederiz. Ancak öyle bir ihtimal olmasa dahi ışıklandırma konusunda özenli davranabilirsiniz.
 4. Açık tonlar kullanın. Renk tabi ki zevk meselesi. Ancak aydınlık,ferah bir evin siyah ya da kahve tonlarında olduğunu düşünebiliyor musunuz? Eğer ferah ve aydınlık bir evden yanaysanız mutlaka açık renk eşyalar kullanmalı ve uyumu yakalamalısınız.
 5. İnce-uzun raflar... Evinizde düzen,şıklık ve ferahlığı sağlayacak.

Tercihi aydınlık bir yaşam alanından olanlardansanız bu yöntemleri uygulamaya geçmek için vakit kaybetmeyin deriz!  Aydınlık bir ev için detaylar ;

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html