Eviniz Ruh Halinize Göre Renk Değiştirsin İster Misiniz?

1 dakika okuma süresi

Eviniz Ruh Halinize Göre Renk Değiştirsin İster Misiniz?

Dışarıda yaşanan bu stresi eve taşımak istemeyenler de evlerini huzur dolu köşeler hazırlamayı tercih ediyor. Philips de son ürünüyle bu ortama ön ayak olmuş. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

İnsan, iş ve özel hayat yoğunluğu nedeniyle günden güne stres yumağı haline geliyor. Dışarıda yaşanan bu stresi eve taşımak istemeyenler de evlerini huzur dolu köşeler hazırlamayı tercih ediyor. Philips de son ürünüyle bu ortama ön ayak olmuş. Philips Living Colors, renk seçeneklerini kullanıcının parmak uçlarına getiren yeni ve sofistike bir aydınlatma çözümü. Geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha uzun ömürlü olan ve daha az enerji harcayan aydınlatmalar, dokunmaya duyarlı uzaktan kumandasıyla ışığın renginin, parlaklığının ve seviyesinin kolayca ayarlanmasına imkan tanıyor.

renk

EVİNİZ RENGARENK DEĞİŞTİRSİN

Led teknolojisiyle üretilen Living Colors'ın uzaktan kumandasında bulunan ışık değiştirme modu otomatik olarak odanın kırmızıdan maviye, pembeden sarıya ya da yeşilden mora dönüştürmesini sağlıyor. Philips oturma odasına, yatak odasına, bahçeye ve daha birçok alana yönelik farklı ürünleriyle istenilen yerde etkileyici ve şık aydınlatma efektleri sayesinde akşam yemeğinizi daha romantik bir hale getirebilir, soğuk kış günlerinde altın sarısı ışıkla sıcak bir atmosfer sağlayabilirsiniz. LED teknolojisine sahip Living Colors serisindeki aydınlatmalar, az enerji tüketecek şekilde üretiliyor. Dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda yardımıyla ışık ve renk ayarı yapılıyor.

Kaynak: Maison Française

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html