Eviniz İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

1 dakika okuma süresi

Eviniz İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

Evinizdeki uygulayabileceğiniz pratik ve ilginç dekorasyon örneklerine bir göz atın.

Evinizin dekorasyonunun yalnızca size özgü olmasını mı istiyorsunuz? Hem de evdeki kullanılmayan eşyalarla. Bu fotoğraf galerisi ve fikirleri tam size göre.

91-630x472 

Ailecek kedi aşığı değil de köpek sever misiniz? Çalışma odanıza ya da çocuğunuzun odasına yapacağınız bir duvar süsüyle bu hayvanseverliğinizi gösterebilir ve panonuzu bakarken keyif alabilirsiniz.

  

Üç boyutlu kelebekler ile sade renkli odanızı renklendirebilir ve odanıza hareket katabilirsiniz. Üstelik yapımı ise oldukça kolay ve kelebeklerden oluşacak şekillere de siz karar verebilirsiniz.

      852  

Duvarlarınızda puantiye desen uygulayarak odanıza hareket kapmak mı istiyorsunuz? Hem de duvar kağıdı sevmiyorsunuz. Size özgü bu tasarımı iyi bir çerçeve ve resim ile süsleyebilirsiniz.

   1053-630x735

Yapımı oldukça kolay olan bir diğer yöntem ise bebeğinizin fotoğraflarını beşiğinin tam üst duvarına yerleştirerek odayı bir bebek odası kıvamından çıkarabilirsiniz.

   1168

Boyanan duvarı bir çalı süpürgesi yardımıyla şekildeki gibi çizerek duvarınız dikey ya da yatay çizgilerle süsleyebilirsiniz.

 1633    

Renkli kalemler ve raf yardımıyla süsleyebileceğiniz duvarlarınız mat bir renk olduğu takdir de sizi dinlendirebilir ve rahatlatabilir. Duvarınızın bej ya da beyaz renkte olması ise bizim küçük bir tavsiyemiz :)

Klasik Salon Tarzı Nasıl Oluşturulur Hangi Parçalar Seçilmelidir?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html