Evde Sıkılanlara 5 Eğlenceli Aktivite

2 dakika okuma süresi

Evde Sıkılanlara 5 Eğlenceli Aktivite

Evde sıkılıyorsanız ve yapacak bir aktivite bulamıyorsanız, bu liste tam size göre! Evde sıkılanlara özel 5 aktivite.

Belki senelik izniniz belki de kariyeriniz kısa bir mola. Hamilelik süreci ya da özel herhangi bir sebep. Bir süre evde kalacaksanız ve ne yapacağınızı boş vakitlerinizi nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsanız Daha İyi Yaşam’ın sizler için derlediği evde yapılabilecek 5 eğlenceli aktiviteye göz gezdirmeye ne dersiniz?

Evde Yapılacak 5 Aktivite

Belki iç mimar ya da aşçı değilsiniz ama kendi evinizin her şeyisiniz. İster mutafağınızı kullanın isterseniz evdeki her köşeyi dekorasyon harikasına çevirin. Evde sizin, seçim de!

evde

Film, Dizi Kültürünüzü Geliştirin

O çok merak ettiğiniz dizi listesine göz gezdirin. Arkadaşlarınızın önerdiği ama çocuk, iş vb. karmaşıklıklardan dolayı izleyemediğiniz o dizileri teker teker izleyin. Gün içerisinde evde tüm bu merak ettiklerinizi izlerken kilo almamaya da özen gösterin :) Sinema kültünüzü evde geliştirmek çok keyifli olacak :)

evde

Mutfağınızın Şefi Olun

Doymak için yemekten vazgeçin. Evde bir çok malzeme zaten var. Onlar ile farklı tatlar deneyin. Eğer ki nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız evdeki bilgisayarınızdan İdil Yazar ve Refika’nın Mutfağı gibi bir çok ünlü Youtuber’ı izleyerek yeni tarifler keşfedebilirsiniz. Evde yeni lezzetelere merhaba!

evde

Kendinizi İfade Edin

Sözlük karıştırın, kitap okuyun, romanları özetleyin ve sonrasında da yazın. Hayatın her alanı ile ilgili herhangi bir makalenizi gazetelere, dergilere ya da web sitelerine göndererek yayımlanmasını sağlayın. Evde yazı yazarak tanınabilir hatta para bile kazanabilirsiniz. Evde kalmanın keyfini işe dönüştürmenin tam vakti!

evde

Hobi Edinin

Hobiler yalnızca dışarıda olmaz. Evde de çeşitli hobiler edinebilirsiniz. Dans edebilir ya da resim çizebilirsiniz. Sanatın herhangi bir alanına dair yatırım yapabilirsiniz. Belki de çalmak istediğiniz o kemanın zamanı gelmiştir. Yıllardır ertelediğiniz sanat dalını evde deneyerek sevebilirsiniz. Çeşitler elinizin altında siz ise evdesiniz :)

evde

Dekoratif Öneriler

Çeşitli görselleri inceleyerek evdeki eşyalarınızın yerini değiştirebilir ya da evdeki eşyalarınıza yenilikler getirebilirsiniz. Hani şu koltuğunuzun arkasındaki duvar var ya, onu yastıklar ile aynı renge boyamaya ne dersiniz? Evden daha çok keyif almak için güzel bir aktivite olacağına eminiz. Evinizin iç mimarı olma vakti!

 

Sizin evde yaptığınız aktiviteler var mı? Bizimle paylaşın :)

Editörün Seçimi: Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html