Evde Selülitlerden Kurtulun!

2 dakika okuma süresi

Evde Selülitlerden Kurtulun!

Kadınların baş düşmanı olan, selülitlerden kurtulmak için bu kürü mutlaka evinizde uygulayın. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Kadınların baş düşmanı olan, selülitlerden kurtulmak için bu kürü mutlaka evinizde uygulayın. Bu kür sayesinde vücudunuzda biriken fazla kilolardan kurtulabilir, aynı zamanda vücutta biriken toksinleri attığı için kolon kanserinin önlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca kan dolaşımını düzenleyip, vücudumuzun canlanmasını sağlıyor. Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu 'ndan Selülitler İçin Lahana Kürü Tarifi; 

3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Aç veya tok karnına Sabah bir su bardağı ve akşam bir su bardağı olmak üzere için. Bu işleme toplam 3 gün devam edin.

Bu kürü 3 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 3 gün uygulayın. Bu şekilde toplam 21 gün içerek kürü tamamlayın. Bu uygulamadan sonra 21 gün ara verin. 21 gün aradan sonra sadece haftada bir defa sabah ve akşam, aç ya da tok karnına 1 su bardağı içilerek selülitler yok olana kadar bu küre devam edilir.

Damak tadına uygun olsun ya da içimi kolay olsun düşüncesiyle haşlama suyuna hiç bir şey ilave etmeyin. 21 günlük kür için kesinlikle ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün taze olarak hazırlayın.

Kan dolaşımını düzenlemek amaçlı kullanımda; 

3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Birinci hafta Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içilir. İkinci ve üçüncü haftalarda gün aşırı (bir gün atlayarak) sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içmeye devam edin. Dördüncü haftadan itibaren iki günde bir olmak üzere iki hafta daha uygulayıp kürü sonlandırın. Üç ay ara verdikten sonra aynı kürü tekrar edin. 

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - 6 Haftada Forma Girmenin Yolları

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html