Evde Kilo Vermenin 4 Etkili Yolu

1 dakika okuma süresi

Evde Kilo Vermenin 4 Etkili Yolu

Evde kilo vermenin yollarını arıyorsanız Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz etkili tüyolarımızı bir kenara not edin!

Ev hanımlarının en çok şikayet ettiği şeylerden biri evde hareket alanının kısıtlı olmasından dolayı kilo alınmaya başlanması. Evde yapabileceğiniz birkaç basit hareketle zayıflayabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bizce düşünün hanımlar! Çünkü sizler için araştırıp derlediğimiz evde kilo verme yöntemlerine göre kilo vermeniz kolaylaşacak.

Evde Kilo Vermenin 4 Etkili Yolu

Kilo Vermek İçin Yastık Egzersizi

Ahh şu basenler başa bela diyenlerdenseniz bu hareketi kaçırmayın! Evde bir yastık yardımıyla basen ve kalçalarınızda oluşan fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Yastığı halının üzerine koyun ve sırt üstü yattıktan sonra yastığı bel boşluğunuza getirin. Daha sonra önce sağ sonra sol bacağınızı karnınıza çekip uzatın. Bu hareketi 15 dakika boyunca yapın.

Kilo Vermek İçin Oklava Egzersizi

Evde kilo vermenin en etkili yöntemlerinden biri evde oklavayla 15 dakika egzersiz yapmak. Özellikle bel bölgenizdeki fazla yağlardan şikayetçiyseniz bu hareket işinize yarayabilir. Oklavayı yatay pozisyona getirip iki elinizle sıkıca kavradıktan sonra 15 dakika boyunca sağa ve sola dönün. Bu hareket karın kaslarınızın çalışmasını sağlayacak.

kilo verme

Kilo Vermek İçin Yürüme Egzersizi

Evinizde yeterli yürüme alanı olmasa da tempolu bir şekilde tüm evinizi dolaşın. Hem kalp sağlığınız açısından hem de kilo verme açısından bu hareketin oldukça etkisini göreceksiniz. Bu hareketi 15 dakika yapmayı ihmal etmeyin.

8 Bardak Su Tüketin

Sağlığınız için her gün en az 8 bardak su tüketmeyi ihmal etmeyin. 8 bardak suyu tek seferde tüketmeyin gün içine yayın. Düzenli içtiğiniz takdirde yağlarınızı daha kolay yakabilirsiniz.

Evde kilo vermek için sizin yöntemleriniz neler?

En Çok Okunan: Zayıflatan Tarçınlı Süt Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/kisa-hazirlikta-tursu-yapimi-12689.html