Evde Ağda Yapmanın Püf Noktaları

1 dakika okuma süresi

Evde Ağda Yapmanın Püf Noktaları

Evde ağda yapmak çoğumuz için kolay olmasa da Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz evde ağda yapmanın püf noktalarıyla kolayca yapabileceksiniz!

İstenmeyen tüyler malum her kadının sorunu. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en çok tercih edilen yolu da ağda yapmak. Peki ya evde sorunsuz bir şekilde ağda yapabiliyor musunuz hanımlar? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz! :)

Ağdanın sizin tahmininizden önce soğuması ya da yeterli ısınmadığı için uygulayacağınız bölgeye hiç sürememeniz en gıcık durumlardan biri. Ağda bezinin ağdayı alamayıp bacağınızda yapışkan bir sıvının kalması da cabası diyebiliriz :)

İşte evde ağda yaparken yaşadığınız tüm bu sorunları çözecek ve sorunsuz bir şekilde ağda yapmanızı sağlayacak püf noktaları açıklıyoruz..

Evde Ağda Yapmanın Püf Noktaları

-Baştan belirtelim ki henüz evde ağda yapacak kadar kendinize güvenemiyorsanız soğuk ağda daha doğru olur.

-Ağda yapmaya başlarken öncelikle ağda uygulayacağınız bölgeyi güzelce pudralayın ki ağdanız daha sağlam tutsun.

-Ağdadaki acıyı tek seferde çekeyim bitsin diye kocaman ağda bantları kullanıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. Küçük bantlar acınızı daha hafifletir.

-Ağda yaparken uzun tüyleriniz canınızı çok acıtacağından tüylerinizi biraz kısaltırsanız daha acısız ağda yapmış olursunuz.

-Ağda yaparken en sık karşılaşılan hatalardan biri de ağdayı tüylerin ters yönüne sürmek. Ağda tüylerin yönünde sürülür, ağda bandı da tam tersine doğru alttan tutarak çekilir.

-Ağda sonrası kalan ağdaları vücut losyonuyla temizleyin. Ağdadan 1 gün sonra peeling ve kese yaparsanız batık oluşumunu engellemiş olursunuz.

Evde ağda yapmanın püf noktalarına sizin eklemek istedikleriniz neler?

Lazer Epilasyonda En Etkili Yöntem Hangisidir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html