Ev hayatını kolaylaştıracak öneriler

2 dakika okuma süresi

Ev hayatını kolaylaştıracak öneriler

Dağınık evlerin toparlamanızı daha kolay bir hale getirmek için Daha İyi Yaşam'ın sizlere önerileri var.

Evleri ne kadar toplasak da her gün her saat bir şekilde dağılıyoruz.Salonu hallettik hadi mutfağa gidelim derken hoop bir bakmışız salon yine darmadağın!

Hele bir de çocuk varsa aman aman değmeyin o evin haline. Nasıl olduğunu anlamadığımız fakat hep yaşadığımız dağınık ev sendromundan ve ev hayatını kolaylaştıracak öneriler için ilk olarak işe evin neden dağıldığını tespit ederek nereden başlayabilirim sorusunu bulmaya çalışın.

Eğer cevaplar sizin etrafa bıraktığınız kıyafetleriniz yüzünden kaynaklanıyorsa o zaman ona göre bir hal çare düşünebilirsiniz.

Baktınız ki yok sorun ıvır zıvır eşyaları saklayacak yer bulamıyorum diyorsanız eğer üzülmeyin çünkü onunda çözümü basit. Dağınık evlerin toparlamanızı daha kolay bir hale getirmek için Daha iyi yaşam'ın sizlere önerileri var.

İşte o ev hayatını kolaylaştıracak öneriler: Ayakkabılar bazen en yer açısından en büyük sorunu oluşturabiliyor.Hatta çoğu zaman cinnet geçirtip atmaya kadar varabiliyor durum.

Ama bunlara gerek yok çünkü ayakkabılarınızı temizleyerek düzenli bir şeklide plastik kutulara koyabilir bu şekilde de giysi dolabınızın alt ya da üst rafına yerleştirebilirsiniz. ayakkabı   ayakkabı2 organize5

Mutfaktaki ufak yardımcılarınızı koymak için yer bulamıyorsanız o zaman siz de tükettiğiniz konservelerin kutularını kullanabilirsiniz. saklama kabı ayakkabı4 organie6

Çocuklar bazen boya kalemlerini resim kağıtlarını ve silgilerini etrafa saçarlar bu duruma engel olmak için yapmamız gerekenler çok basit yine kullandığınız işinizin bittiği konserve kutularını kalemlik olarak değerlendirebilirsiniz.

organize ev

Ofisinizde ya da çalışma masanızda eğer ortalıkta sürekli bir dağınıklık yaşadığınızın farkındaysanız hemen önlem almak için minik ton balığı konserve kutularını kullanabilirsiniz.Fakat iyice temizlendiğinden emin olun.

organize ayakkabı3

Peki ya sizin ev hayatını kolaylaştıracak öneriler hakkında eklemek istedikleriniz neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html