Esrarengiz Akrep Burcu Kadını ve Hakkında Her Şey

3 dakika okuma süresi

Esrarengiz Akrep Burcu Kadını ve Hakkında Her Şey

Akrep kadını hakkında bilinmeyenler Daha İyi Yaşam'da!

Gururundan asla taviz vermeyen  Akrep kadınları, aynı zamanda duygusal ve tutkuludur. Sevdiğini delice kıskanır, bir pürüz yaşandığında hayalgücüne şaşar kalırsınız! Peki ya daha fazlası? Daha İyi Yaşam, "Akrep Kadını Hakkında Bilinmeyenleri"ni sizler için derledi!

Çok duygusaldır

Zodyak'ta, onun kadar duygu yüklü, tutkulu bir kadın yok gibidir. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır.

Güvenleri yüksektir

Akrep kadınları, en az Akrep erkekleri kadar kendilerine güvenirler. Dışarıdan bakıldığında, soğuk gözleri, insanı rahatsız edecek kadar kendinden emin tavrı, bu kadında duygunun zerresinin olmadığı izlemini verebilir. Fakat bu, buz dağının sadece görünen kısmıdır. Aşağılarda neler olduğunu da tam olarak hiç kimse bilemez. O bir sır küpüdür. Böyle görünmekten de hoşlanır.

Sert görünümleri dişi kimliklerini asla zedelemez

Çok sert görünseler de dişi kimlikleri asla bu gücün altında ezilmez. O, bir kadın olduğunun her zaman farkındadır ve öyle davranır.

Onunla ancak güçlü bir erkek başa çıkabilir

Kendisini ezdirmeyen bu dişi kaplan, aşık olduğunda bir yavru kediye dönüşebilir : ) Erkeğinin arzularına karşı çıkıp, uzun tartışmalardan sonra, durulmak ise hoşuna gider. Ancak karşısındakinin kendisinden güçlü olduğunu bildiğinde saygı duymaya başlar. Bu nedenle bir Akrep kadınının hayatına girecek bir erkeğin her yönden ondan güçlü olması gerekir. Aksi takdirde, karşısındaki erkek ile bir kedinin fareyle oynadığı gibi oynayabilir!

Kıyafet seçimleri ile cüretkardır

Doğanın kendisine bahşettiği dişi görünümü iyice belirginleştirmek hoşuna gider. Seksi görüntüsünden hoşnuttur, bunu kullanmayı da sever. Kendisine gizemli bir hava veren koyu renk giysileri tercih eder. Ciddi kıyafetler gerektiren ortamlarda bile hem ciddi hem seksi giyinmeyi başarır! Giyim tarzı, aslında cinselliğe olan tutkusunun bir göstergesidir de diyebiliriz. 

Onun için cinsellik önemlidir! 

Erkeği, cinsel arzularını olduğu kadar bitmez tükenmez duygusal arzularını da tatmin etmelidir. Ayrıca, Akrep kadının kıskançlık krizlerinden kurtulmayı başaracak sabrı da unutmamalı!!! İlişkiye heyecanını katabilen bir erkek, ancak onu mutlu edebilir.

Sevdiği erkek için her şeyi yapar

Akrep kadını, flörtü ve macerayı sevse bile, bir erkeğe bağlandığında sadık kalmayı tercih eder ve aynı tavrı karşıdan da bekler.

Kinci ve öfkeli olduğunda korkun!

Sezgileri çok güçlü olan Akrep kadını, aldatıldığını öğrenirse, bu erkeğe elinden gelen her kötülüğü yapmaya çalışabilecek kadar da kinci ve öfkeli olabilir! Akrep kadınlarının en tehlikeli yanı budur. Gözü karadır! Akrep kadınıyla beraberlik, muhtemelen fırtınalı olacaktır ama, tüm bunlara değebilir.

Çocuklarına tapar

Çocukları onlar için hayatlarının en önemli varlıklarıdır. Onlar için yapmayacağı fedakarlık yok gibidir. Ama sahiplenici olmaları onları özgür yetiştirmelerine engel olabilir. 

Akrep'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

İlişki kararınızı Yengeç burcundan biri ile vermeniz, mutlu olmanızı ve yaşadığınız sıkıntıları hissetmekten uzaklaşmanızı sağlayabilir. Çünkü başlayacağınız bir ilişki uzun sürebilir ve ilişki süresince güzel günler geçirebilirsiniz. 

Akrep'in macera yaşayacağı burç

İkizler burcundan olanlarla bir araya gelmeye çalışın, böylece planlarınıza ve isteklerinize onay alabilirsiniz. Düşündüklerinizi uygulamanıza ve hayatı istediğiniz gibi yaşamanıza müsaade edebilir ve uyum sağlayacak bir paylaşım yaşayabilirsiniz.

Akrep'in aradığı cinsel partner

Koç burcuyla cinsel mutluluğu yaşayabilirsiniz. Bu burçtan biriyle gireceğiniz ilişkide kendinizi rahat hissedebilirsiniz. İsteklerinize, istediğiniz oranda cevap alacaksınız. Mutlu edilebilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 15
  emoji
 • 7
  emoji
 • 3
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • 3
  emoji
 • 3
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html