Esprili, Dışa Dönük, Filozof Yay Burcu Erkeği Hakkında Bilinmeyenler

2 dakika okuma süresi

Esprili, Dışa Dönük, Filozof Yay Burcu Erkeği Hakkında Bilinmeyenler

Yay burcu erkeğinin bilinmeyenleri Daha İyi Yaşam'da!

Yay burcu erkeğinin maceradolu dünyasına adım atmaya ne dersiniz? Hayat enerjileri gözlerinden fışkıran Yay burcu erkeğinin bilmeyenlerine beraber göz atalım. "Yay Burcu Erkeği Ve Hakkında Bilinmeyenler"i Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Büyük bir sporcu, filozof ve maceraperesttir! 

Gezegenlerin en büyüğü olan yönetici Jüpiter'in etkisinde olan birisinden de küçük şeyler beklenemez. Yayların bakışları kışkırtıcı, eylemleri aktif olur.

Aslında sakindir

Tüm hareketli hallerine rağmen, içlerinde çok sakindirler. Evi yanarken itfaiye gelene kadar, yarım çayını yudumlayan, deprem sırasında herkes kaçışırken futbol maçını izlemeye devam eden Yay erkekleri, sayıca çok fazladır. Neşelerini süreli muhafaza eden tavırlarıyla bu zor anlarda çevreden garipseyerek izlenirler.

İyi bir hikaye anlatıcısıdır

Başkasından dinlendiğinde o kadar eğlenceli bulunmayan hikayeler, bir Yay tarafından anlatıldığında çok komik bir sahneye bürünüverir : ) Kendi anlatırken kahkahalara boğulur, kızarır ve kendini komik hallere düşürür. Onunla yaşamak eğlencelidir.

Pozitiftir

Sıkıntılı zamanlarınızda, bir Yay erkeği yanınızda ise tüm kötülüklerin yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Onlar sizi, pozitif yaklaşımları ile iyileştirebilir.

Kadınlara çok düşkündür!

Esprili, dışa dönük yakışıklı Yay erkeği, karşı cins ile birlikte olmaktan, değişik ortamlara girmekten zevk alır. Ruhundaki çocuksu romantizm ile yaşadığı heyecan verici hikayeleri, kadınları kolayca fethetmeye yeter. Çok çapkındır! 

Bağlanmak mı o da ne?

Başına gelecek en korkunç olay ise; bir yere ve bir insana bağlanmaktır. Bu düşünceleri, uzun süre birisine bağlanmasını engeller. Onu yanınızda tutmanın en iyi yolu, özgürlüğünü kısıtlamamaktır. Bu durumda mükemmel bir eş ya da arkadaş olur.

Birçok şey ile ilgilidir, ilgisi bir yerde toplanmaz

Eşi, onu, herkese karşı içten, kurgusuz ve plansız hareketlerinden dolayı düşüncesiz görebilir. Üstelik aynı anda birçok konuyla ilgilenen Yay erkeği sevgilileri tarafından ilgisiz de bulunabilir. Çoğunlukla ilgisiz ve çocukça davranır. Eşiyle katılması gereken bir partiyi, sevgilisinden ayrılmış bir arkadaşını teselli etmek için düşünmeden terk edebilir.

Düşünceli, fedakar ve anlayışlıdır

Fedakarlık boyutunda üstüne düşeni yapar, yapamayacağı işleri dürüstçe söyler, bu durum onu ilişkide samimi gösterir. Sevdiği kişiyi hiçbir zaman zor duruma düşürmez, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır, olanaklarını kullanmakta çekinmez. Zaman zaman sakin oluşu partnerine huzur verir ve güvende hissetmesini sağlar.

Yay'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Aslan burcunda doğmuş kişilerle uzun soluklu bir ilişki yaşama ihtimaliniz söz konusu olabilir. Aslan burcunun da tıpkı size özgü ortak özelliklerinin olması bir ilişkide uyum sorunu yaşamanızın zor olacağını gösteriyor. Uzun soluklu bir ilişki yaşama ihtimaliniz mümkün olabilir. Deneyim yaşayarak görebilirsiniz.

Yay'ın macera yaşayacağı burç

İlişkinizin güzel geçmesi ve paylaşımlarınız da sorun yaşamamanız için mutlaka size uyum sağlayan ve itiraz edemeyecek bir partnerle ilişki yaşamanız gerekir. Bu isteğinizin Balık burcuyla geçireceğiniz zaman dilimiyle mümkün olduğunu gözlemleyebilirsiniz. 

Yay'ın aradığı cinsel partner

Partnerinizle yakın temas içinde bulunmayı ve ilişkinizde cinselliğin halim olmasını istiyorsanız Yay burcuyla ilişki yaşamaya öncelik verin. Yay burcuyla cinsel anlamda paylaşım yaşamanız kolay olabilir ve geçireceğiniz zaman dilimi içinde mutlu olabilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/coldprocess-teknigi-ile-dogal-zeytinyagli-sabun-yapimi-12662.html