Eski Valizlerden Neler Yapabilirsiniz?

1 dakika okuma süresi

Eski Valizlerden Neler Yapabilirsiniz?

Evde boşuna yer kaplayan eski valizleri nasıl değerlendirebiliriz diye düşünüyorsanız bu fikirler tam size göre.

Hepimizin evinde boş duran kullanmadığı bir çok eşyası var. Bunlardan biri de valizlerimiz. Kimisi köpek evi, kimisi banyo dolabı, kimisi tekli koltuk, kimisi ise komodin olarak kullanmış. Ama hepsi bir tasarımcı gibi işlere imza atmış. Bakalım siz hangisinden ilham alacaksınız? Evde boş duran valizlerini kullanmak istiyorsunuz ve herhangi bir çözüm yolu bulamıyor musunuz? Bu çözüm önerileri size göre:

Köpek Kulübesi

Dünyalar tatlısı bir köpeğiniz var evinize plastik ya da tahat köpek evi almak istemiyor musunuz? Hem dekoratif hem de rahat bir tasarım aship olan valiz köpek evi fikri tam size göre. Valize ekleyecğiniz 4 ayak destiği ile bir tasarım harikasına kavuşabilirsiniz.

Banyo Dolabı

Sabah kalktınız ve yüzünüzü yıkamaya gidiyorsunuz. Her sabah böyle bir manzarayla uyanmak size de keyif verecek. Dışında aynası içinde rafları olan  bu banyo dolabı tam size göre üstelik yapımı da oldukça kolay.

Tekli Koltuk

L şekli verebileceğiniz valizlere minder ya da yastık ekleyrek dekoratif bir koltuk haline getirebilirsiniz.

Makyaj Masası

Makyaj masası olarakta kullanabileceğiniz valizinize küçük ekler yaparak ya da boyayarak odanıza uygun bir hava katabilirsiniz.

Komodin

İsterseniz tuvalet masası isterseniz başucu komodini. İsterseniz saksılarınızın üzerinde durduğu  bir sehpa isterseniz abajurlarınızı koyduğunuz bir yan sehpa...

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html