Eski Cdler Görenleri Hayrete Düşürüyor

1 dakika okuma süresi

Eski Cdler Görenleri Hayrete Düşürüyor

Evinizde bulunan eski cdler ile yapacağınız tasarımlar görenleri hayrete düşürüyor.

Elinizdeki fazla cdler ile yapacağınız tasarımlar bir dekorasyon harikasına dönüşebilirler. Nasıl yapılacağını öğrenmek ister misiniz? Elinize bir makas ve yapıştırıcı almanız yeterli.

Eski Cdlerden Tasarım Harikaları

Evinizdeki eski sehpanızı atmaya kıyamıyorsunuz ama görüntüsünden de hoşnut değilsiniz. Evdeki cdlerinizi irili ufaklı keserek sehapanızın üst yüzeyine yapıştırdığınızda ortaya çıkan sonuç sizi şaşırtacak.

Duvarları boş olanların en büyük alternatiflerinden olan bu tasarım içinse örgü örmeyi bilmek yeterli. Cdlerin çapına göre öreceğiniz örgüleri cdlerinize giydirebilir ve salonunuzun boş duvarına asarak odayı renklendirebilirsiniz.

Cıvıl cıvıl renkli kanvasların üstüne temiz ve şekilli yerleştirebileceğiniz cdler ile odanıza kimse de olmayan bir görsel katabilirsiniz. Üstelik güneşte renk değiştireceklerdir.

Kücük parçalar bana göre değil ama yalın hali de güzel değil diyenler için bu yapılan bu tasarım sizin albeninize göre şekillendirebileceğiniz bir el emeği. Birbirinden farklı boyutlarda kesilmiş olan bu tasarımı ister ayna isterseniz de dekoratif bir nesne olarak kullanabilirsiniz.

Bu tasarım ise diğerlerine göre daha büyük çaplı. Kimse de olmayan bir duvar saatine sahip olmak içinse yapmanız gerekenler belli. Bir tutkal alın ve birbirine yapıştırdıgınız cdleri pilli bir düzenek ile birleştirin. Saatiniz çalışıyor olacak.

Küçük Metrekareli Banyolar Nasıl Daha Kullanışlı Hale Getirilebilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html