Erkeklerin Yeni Trendi: Sakal ve Bıyık Ekimi

1 dakika okuma süresi

Erkeklerin Yeni Trendi: Sakal ve Bıyık Ekimi

Son dönemlerde erkeklerin yeni trendi haline gelen saç ve bıyık ekimi almış başını gidiyor hanımlar!

En çok okunanlarımız arasında olan “Kır saçlı erkekler neden beğeniliyor?” yazımızdan sonra erkeklerin yeni trendi olan sakal ve bıyık çıkarma içeriğimizi sizlere sunduk bile! :)

Kabul edelim çoğu kadın erkeklerde hafif kirli sakal ve bıyığa bayılıyor. Erkekler de bu durumun farkına varmış olmalı ki trend olmuş durumda. Sakal ve bıyık bırakmak isteyenler tercihini bu yönde yaparken sakal ve bıyık eksikliği olanlarsa çareyi sakal, bıyık ekiminde buluyor.

Neyse ki gelişen teknoloji erkeklerin sakal ve bıyık yoksunluğunu giderecek gibi. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah, Op. Dr. Bülent Cihantimur son zamanlarda erkeklerin sakal ve bıyık ektirme gibi eğilimlerinin arttığını söylüyor. Kullanılan cihazla sayesinde erkeklerin isteği olan sakal ve bıyık uygulamasının sorunsuz şekilde üstesinden gelindiğini belirten Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu işlemin çok uzun zamanlar almadığını söylüyor.

Sakal ve bıyık ekimi nasıl oluyor?

Sakal ve bıyık çıkarma işlemi tıpkı saç ektirme işlemi gibi estetik bir işlemle yapılıyor. Bunu yaptıran erkekler dış görünümlerinin verdiği özgüvenle kendilerini daha iyi hissediyor. Sakal ve bıyık işlemi ense bölgesinden alınan donör yüze uygulanarak yapılıyor.

Sakal ve bıyık ekimi kimlere yapılıyor?

Sakalından ve bıyığından memnun olmayan herkes tarafından tercih ediliyor. Bunların dışında doğuştan sakal ve bıyığı az olanlar ve sonradan kıl kaybı yaşamış kişilerce tercih ediliyor.

Sizce sakal ve bıyığı olan erkekler daha mı çekici oluyor?

Erkeklerde erken boşalmanın nedenleri neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html