Erkeklerin muhteşem hissettikleri 5 an!

1 dakika okuma süresi

Erkeklerin muhteşem hissettikleri 5 an!

Daha İyi Yaşam sizler için, erkeklerin muhteşem hissettiği 5 anı kaleme aldı! Bakalım aralarında tanıdık bulacağınız durumlar var mı? :)

Erkek doğasında takdir alma,sürekli onaylanma,ihtiyaç duyulma ve pek tabi ki "en" olma arzusu var! Kabul edelim ki böyle hissetmelerinde biz kadınların da payı oldukça büyük! Neyse ki şuanda konumuz bu değil...

1.Esprisine kahkahalar atan bir kız ordusu! Erkeklerin muhteşem hissettikleri 5 an arasındaki haklı yerini alıyor tabi ki. Bir kız ordusunu güldürmeyi başarmışsa esprisi oldukça komiktir tabii o ayrı!

2.Yeni imajının herkesçe beğenilmesi! Muhteşem hissetmesinde ne yapsınlar? Tüm kızların "bayıldım!" "Çok yakışmış!" türden iltifatları karşısında kızarıp bozaracak halleri yoktu ya!

3.Parfümü... Yanından geçen her kız adamı adeta kokluyorsa eğer gerçekten çekici bir kokusu vardır. Ki bu da erkeklerin muhteşem hissettikleri 5 an içinde haklı sebeplerinden...

4.Takım elbise cazibesi? "Yok canım niye takım elbise giydiklerinde özellikle kızların dibi düşüyor olsun ki!?" Gerçekten o an fazlasıyla karizmatik göründüklerinin farkındalar ve bu durumdan da çok hoşnutlar. Muhteşem hissediyorlar muhteşem!

5.Çapkın gülüşler... "Her çiçekten bal alma" arzusu tabi ki her erkeğin içinde var! Tüm kadınlar tarafından çekici bulunmak tüm kadınlar tarafından beğenilmek gözlerin hep onların üstlerinde olmasını istemek... Eğer çapkın gülüşlerinin kadınlar üzerindeki olumlu etkilerini fark ederlerse o an gerçekten muhteşem hissediyorlar!

"Erkeklerin muhteşem hissettiği 5 an" başlığı altında bu maddeleri derledik. Sizlerin eklemek istediği neler var? :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html