Erkeklerin Çekici Bulduğu Meslekler

2 dakika okuma süresi

Erkeklerin Çekici Bulduğu Meslekler

Çok şaşıracaksınız ama Türkiye’de erkekler meğerse bu meslekleri çekici buluyormuş! Diğerlerinin hiç şansı yok mu yani? :)

İlginç bir araştırma sonucuna göre Türkiye’de erkeklerin çekici bulduğu meslekler belirlendi. Daha İyi Yaşam olarak sizler için o meslekleri derledik.

Buradan anlıyoruz ki Türk erkekleri sadece güzelliği çekicilik olarak görmüyor. Üstüne bir de mesleğinin çekici olması gerekiyor. Lafı daha fazla uzatmayalım diyoruz ve listemize göz atıyoruz.

İşte Türkiye’de erkeklerin çekici bulduğu meslekler

1.Hemşire

Erkeklerin en çekici bulduğu mesleklerin başında hemşireler yer alıyor. Şaşırdınız değil mi? Görünen o ki son yılların popüler mesleği olan hemşirelik erkeklerin gözünden kaçmamış. :)

2.Öğretmen

Tatil imkanlarıyla ve kutsallığıyla en gözde mesleklerden biri olan öğretmenlik erkeklerin çekici bulduğu meslekler arasında.

3.Güzellik uzmanı

Biz bu mesleği listenin başında görmeyi bekliyorduk ama erkeklerin çekici bulduğu meslekler listesinde 3. sırada yerini almış durumda. Çünkü hep şu mantık vardır ya; “güzellik uzmanıysa bakımlı olur”

4.Mimar

Türkiye’de inşaat sektörünün ne kadar hareketli olduğunu hatırlayarak bu mesleğin neden ön planda olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz. Bizce erkekler burada mesleği değil parayı çekici bulmuş gibi ne dersiniz :)

5.Hostes

Bizde tam hostessiz olur mu diyorduk  :) Çoğu kadının hayali olan bu meslek doğal olarak erkeklerin çekici bulduğu meslekler arasında yer almış.

6.Emlakçı

Listede şaşırtan bir meslek daha! Hadi güzellik uzmanını ve mimarı anladık ta emlakçı kadını çekici bulmak nedir anlam veremedik doğrusu.

7.Model

Televizyonlarda boy gösteren modelleri düşününce erkeklerin çekici bulması yerinde olmuş sanki. Modelleri bu listenin başında görmeyi isterdik aslında :)

8.Muhasebeci

Erkeklerin çekici meslekleri sıralamasında muhasebeciler de yer alıyor. Modellerden sonra muhasebecilere nasıl geçiş yapmış şaşkınız :)

9.Yönetici asistanı

Yönetici asistanları bildiğimiz üzere yoğun çalışan kişiler. Yoğun tempoda çalışmaları onları çekici kılmış olabilir.

10.Bankacı

Geleceklerini garanti altına almak adına seçilmiş bir meslek gibi dursa da erkeklerin en çekici bulduğu meslekler listesinde.

Türkiye’de erkekler en çok bu meslekleri çekici bulmuş. Neye göre değerlendirmişler de seçmişler bilemiyoruz ama saygı duyuyoruz :) 

Sizce en çekici meslekler hangileri? Önerilerinizi bekliyoruz.

Cafe Açmak İsteyenlere Öneriler Nelerdir?

İlk önce bu işin mutlaka eğitimini alsınlar araştırsınlar farklı tatlar ve farklı  lezzetler arasınlar o lezzetleri kafalarında kurgulayıp nasıl bir yer açacaklarına öyle karar versinler ve.. Videonun devamını buradan izleyebilirsiniz..

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html