Erkeklerin bayıldığı kokular

1 dakika okuma süresi

Erkeklerin bayıldığı kokular

Erkeklerin en çok bayıldığı kokuları merak ediyorsanız Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Hayatınızdaki erkeği etkilemek istiyorsanız bu kokuları bilmenizde fayda var. Emin olun hangi erkek olursa olsun bunlardan birine karşı koyamayacak. Siz de parfümünüzü bu kokulardan içeren ürünlerden yana tercih ederseniz çekiciliğinize çekicilik katabilirsiniz.

Erkeklerin Bayıldığı Kokular

Hindistan Cevizi Kokusu

Erkeklerin bayıldığı kokular arasında Hindistan cevizi kokusu yer alıyor. Tam olarak gerçek mi bilemeyiz ama yapılan bir anket çalışması sonucu belirlenmiş.

Kuşburnu Yağı Kokusu

Kuşburnu yağı kokusu antik çağlardan bu yana erkekleri etkilemeyi başarmış bir koku. Günümüzde ise bu koku şampuanlarda kullanılıyor.

erkek

Tarçın Kokusu

Tarçın kokusunu çoğu kişi pek beğenir. Meğer erkekler de bu kokuya bayılıyormuş. Tarçın kokusu erkekleri baştan çıkarmak için en etkili kokular arasında yer alıyor. Ayrıca cinsel isteği de arttırdığı söyleniyor.

Vanilya Kokusu

Parfümlerin vazgeçilmez aromatik kokularından biri olan vanilya kokusu erkeklerin bayıldığı kokulardan biri. Cinsel arzuyu harekete geçirmesi bakımında bayağı etkili olduğu söyleniyor.

Lavanta Kokusu

Evlerin vazgeçilmez kokularından biri olan lavanta erkekleri de cezbediyor. Yatağınızın altına bir tutam lavanta koyarsanız ve de yeni evliyseniz derin tutkularınızı ortaya çıkarmak için iyi bir formül olabilir! :)

Sizce erkekler başka hangi kokulardan hoşlanıyor dersiniz?

En Çok Okunan: Parfüm Kokusunun Kalıcılığını Arttırmak İçin

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html