Erkekleri Soğutan Hareketler

2 dakika okuma süresi

Erkekleri Soğutan Hareketler

Ne yaparsanız yapın bu hareketler erkekleri soğutuyor! Neler bunlar diyorsanız Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

İlişkinin sağlam temeller üzerine kurulabilmesi için yapılan her hareketin önemi büyük. Erkek arkadaşınıza yaptığınız bir hareket onun gönlünü yeniden çalmaya yeterken, düşüncesizce yaptığınız bir hareketiniz sizden buz gibi soğumasına neden olabilir. Erkekler her ne kadar belli etmese de yaptığınız bazı hareketler yüzünden sizden yavaş yavaş soğuyabilir. Daha İyi Yaşam olarak sizler için erkekleri soğutan hareketleri bir araya getirdik.

Erkekleri Soğutan Hareketler Neler?

Hayatınızdaki erkeği kaçırmamanız ve elinizde tutmanız için siz siz olun erkek arkadaşınıza bu hareketleri yapmayın!

Makyajı Abartmayın

Her kadın gibi sizin de rujları sevdiğinizi biliyoruz ama bu işi abartmazsanız erkek arkadaşınızı daha memnun edersiniz. Hele ki o kırmızı rujun yoğun haline tahammül edemiyorlar haberiniz olsun. Makyaj konusunda erkekleri soğutan hareketlerden biri de hafif ve doğal olmayan makyaj.

Hemen Cinsellik Planlamayın

Erkek arkadaşınızla bir süre takıldınız ve artık her konuşmanın sonu cinselliğe dayanıyorsa aman diyelim uzak durun. Sürekli cinsellik içeren cümleler kurmanız erkeklerin ilk zamanki heyecanlarını söndürür. Her fantezinizi ya da zevk aldığınız şeyleri hemen anlatmaktan kaçının. Böylece heyecanınız hep taze kalır.

erkek

Tırnaklara Dikkat

İlişkinizde tutku ve şehvet isteyebilirsiniz ama filmlerdeki gibi eşinizin sırtına tırnak izleri bırakmak hoşuna gitmeyebilir. Bunun yerine parmak uçlarınızı deneseniz daha iyi olur sanki. Çünkü bazı şeyler filmlerde kalmalı gerçeğe yansıtılmamalı.

Fazla Savunmasız Görünmeyin

Arada savunmasız duruşlar sergilemeniz partnerinize çekici gelebilir. Ancak durumu abartıp bunu alışkanlık haline getirirseniz sizden soğuması için ona bir neden sunmuş olursunuz. Sizi kendine güvenemeyen biri olarak algılatmayın. Bu tür hareketler erkekleri soğutur.

erkek

İlk Buluşmayı Evde Bitirmeyin

İlk buluşmanız ve oldukça heyecanlısınız.. Anlıyoruz ama ilk buluşmanızı evde geçirmek gibi bir düşünceye kapılmayın. İlk buluşmada hayatınızdaki erkeği kendinizden soğutabilirsiniz. İlişkinizin çekiciliği için bu tür şeyleri hep erteleyin.

Sizce erkekler başka nelerden soğuyor?

Kadınlarda Orgazm Sorunu

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html