Erkekleri İlk Buluşmada Ele Veren Beden Dili İşaretleri

1 dakika okuma süresi

Erkekleri İlk Buluşmada Ele Veren Beden Dili İşaretleri

Her temas bir şey mi anlatıyor? Bardakla oynaması neyi işaret ediyor? Erkekleri ilk buluşmada ele veren beden dili işaretleri Daha İyi Yaşam’da!

Hayatınıza yeni biri girdi ve siz heyecanla o buluşmayı bekliyorsunuz. Nihayet o buluşma günü geldi çattı ve siz karşınızdaki kişinin size karşı hissettiklerini anlamaya çalışıyorsunuz. Kabul edelim ki bu kolay bir durum değil. Ancak birazdan açıklayacağımız birkaç pratik yolla bunun üstesinden geleceksiniz.

Tanışma uygulaması Happn erkekleri ilk buluşmada ele veren beden dili işaretlerini bir araya getirdi.

İşte Erkekleri İlk Buluşmada Ele Veren Beden Dili İşaretleri

Sık Sık Yüzüne Dokunuyorsa

Karşınızdakinin sizden etkilenip etkilenmediğini ellerine bakarak anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Eğer eliyle sürekli yüzene dokunuyorsa size karşı ilgili olduğunu gösterir.

Yanınızdayken Bardakla Oynuyorsa

Karşınızdaki kişi sizinleyken bardak ya da herhangi bir objeyle oynuyorsa bu sizden hoşlandığını gösterir. Bu kesinlikle sizden sıkıldığı anlamına gelmiyor bilginize.

Kaşlarını Oynatıyorsa

Bu ipucunu çok fazla kişi bilmez. Eğer partneriniz sizinle konuşurken sürekli kaşlarını oynatıyorsa bu sizden fena halde hoşlandığını gösterir. Kısacası kaşlar kalbin aynası diyebiliriz!

Dokunmaya Çalışıyorsa

Erkekleri ilk buluşmada ele veren beden dili işaretlerinden biri de dokunma. Eğer öyle ya da böyle şekilde size dokumaya çalışıyorsa sizden hoşlanıyor haberininiz olsun!

Sizin bu konuda eklemek istedikleriniz neler?

Doğru Eş Seçimi Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html