Erkekleri Cezbeden Kusurlar

1 dakika okuma süresi

Erkekleri Cezbeden Kusurlar

Kalıplara girmenize gerek, kendiniz olun. Böyle çok daha güzelsiniz...

Zaman zaman erkeklerin kusursuz kadınları beğendiği algısını yaşıyoruz. Oysaki erkekler ne 90-60-90 vücut ölçülerine ne de sizin kendinizde bulduğunuz ufak tefek kusurlara takılmıyor. Hatta onlar bu durumdan oldukça memnun. Özellikle bazı kusurlarınız var ki bunlar erkekleri baştan çıkarıyor.

Daha İyi Yaşam o kusurları sıraladı: 

Sürekli yaptığınız diyetler, aldığınız bir kaç fazla kilo için üzülmeniz,sürekli tartı üzerinde bir daha asla yemeyeceğim sözleriniz..Bunların hiç birine gerek yok. Çünkü erkekler alınan 3-5 kiloyla ortaya çıkan hafif ayva göbeğini çok çekici buluyor.  

Erkekler, kadınlarda estetikli yapay burunlardan çok, kemikli doğal burunları beğeniyor. Aynaya her baktığınızda estetikli hayal ettiğiniz kemikli burnunuz aslında o hayaliyle daha çok ilgi çekiyor.  

Her ne kadar sütun bacaklı, uzun boylu kadınlar erkeklerin hayali gibi düşünseniz de aslında erkekler kısa boylu, minyon diye tabir edilen kadın tiplerine bayılıyor. Kısa boylu minyon kadınlar daha sempatik bulunuyor.

Erkekler çillerinizi çok seviyor sizde onları makyajla kapatmak ya da tedaviyle yok etmek yerine kabullenin ve onlarla barışın.    

Erkekler bu durumdan hiç hoşlanmıyor. Onlar dolgun ve hatları belirgin kadınları tercih ediyor. Bu sıfır beden sevdasından vazgeçin.  

Gerçekten seven erkek göğüs ölçüleriyle ilgilenmez. Sizi olduğunuz gibi kabullenir. Bir beden büyüten sutyenler ve göğüs büyütücü kremleri, formülleri rafa kaldırın. 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html