Erkekleri Çekici Kılan Özellikler!

1 dakika okuma süresi

Erkekleri Çekici Kılan Özellikler!

Konu aşk olunca biz kadınların ilgisini çekmek hem çok kolay hem çok zor! Ancak bu erkekler biraz daha torpilli..

Konu aşk olunca biz kadınların ilgisini çekmek hem çok kolay hem çok zor! Peki nasıl oluyor ikisi aynı anda? Çünkü hem mantık sınırlarını zorluyoruz aşık olurken hemde belli başlı beklentilerimiz var. Ancak bazı erkekler var ki! Tüm kadınlar tarafından ilgi görüyor. Acaba nedir bu erkeklerde kadınları kendilerine çeken özellikler? Okumaya değer!

 1. Romantik Erkek: İlginin bizim için karşı konulmaz oluşu sebebiyle romantik erkekleri fazlasıyla çekici buluyoruz. Sürprizler,düşünceli tavırlar,sevdiğini hissettiren bir erkek... Yüzde yüz bir rakam vermek tabiki imkansız ancak kadınların büyük çoğunluğu çiçek,çikolata ve mum seviyor! Ya siz?
 2. Özgüvenli Erkek: Gözünüzde onu güçlü kılan en önemli özelliklerinden biridir. Özgüveni olan erkek gereksiz kıskançlıklardan uzak durur. Ayrıca kendisiyle barışık olması onun her ortamda parlamasına neden olur. Sizce de öyle değil mi?
 3. Özgür Erkek: O çok kolay ve çok zor noktası bu maddede boy gösteriyor! Biz kadınlar tarafından muhteşem bir çelişki ancak yinede itiraf etmeliyiz ki özgür erkekleri gerçekten çekici buluyoruz! Kafasına eseni o anda uyguluyor olmaları ilişkideki heyecanı taze tutarken onu kendimize bağlama umudunu hep taşıyoruz. Yanlış mı?
 4. Entelektüel-Komik Erkek: Çok fazla açıklamaya gerek duyulmayan madde! Tabiki gördüğünüzde sizi heyecanlandırmayacak bir görünümden bahsetmiyoruz ama kimseden Leonardo DiCaprio olmasını bekleyemezsiniz değil mi? Demek istediğimiz her şey dış görünümden ibaret değil! Dinlerken sizde hayranlık uyandıran ya da gülmekten kırıldığınız anlar yaşatan bir erkek gerçekten kadınlar için oldukça çekici kategoride.
 5. Yabancı Damat! : Yunan,İspanyol ve İtalyan erkekleri listenin ilk sıralarında yer almakta! Evet yabancı erkekler biz kadınlara oldukça çekici gelmekte. Hem gizemli hem şirin olan bu erkek sizi sürekli şaşırtır. Farklı kültürlerden olmanız da birbirinize öğretecek pek çok şeyiniz olduğunu gösterir. Ayrıca aksanları onları daha da tatlı kılar.

Sizin en çekici bulduğunuz erkek hangi kategoriden?  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/coldprocess-teknigi-ile-dogal-zeytinyagli-sabun-yapimi-12662.html